• Mikulás az iskolában

2012. december 09.

Szent Miklós követe az idén is ellátogatott minden osztályba.

• Területi német szavalóverseny

2012. december 09.

Az idei évben a területi német szavalóverseny az alsó tagozatosok számára lett meghirdetve.

• Szavalóverseny Doroszlón

2012. november 29.

Általános iskolánk tanulói közül hárman idén is részt vettek a Doroszlón minden évben megrendezésre kerülő szavalóversenyen.

• Környezetünk védelmében

2012. november 29.

A Homokhátsági Regionális Zrt. És a Felső-bácskai Hulladékgazdálkodási Kft. közös kampányában a környezetvédelemre hívta fel a gyermekek figyelmét.

• Márton nap

2012. november 29.

Az idei évben nagyon sokan látogattak el a Belvárosi templom előtti térre, hogy a Szent Márton napi lampionos ünnepen részt vegyenek.

• Iskolai mesemondó verseny

2012. november 18.

November 6-án délután rendeztük meg iskolánkban az alsó tagozatosok számára a házi esemondó versenyt.

• Erdők hete a Gemencben

2012. október 14.

Az Erdők hete rendezvénysorozat keretében 800 gyermek vett részt az elmúlt öt nap alatt az élményadó erdészeti programon a Gemenc Zrt. Ökoturisztikai Központjában.

• Teremtés hete

2012. október 13.

A kisebbeknek, azaz az 1-4. osztályosoknak szeptember 27-én délután terményhálaadót tartottunk az eddigi hagyományokhoz híven.

• Projekt napok

2012. szeptember 23.

A 2012/2013-as tanév projekt hetének keretein belül a harmadik osztályosok látogatást tettek a könyvtárban.

• 100 éves az óvoda

2012. szeptember 08.

A Szent László ÁMK óvodája fennállásának 100. évfordulója alkalmából ünnepi műsorral készült szeptember 3-ára hétfőre.

• Első nap az iskolában

2012. szeptember 08.

Az első tanítási nap reggelén Bundity Zoltán, az általános iskola vezetője köszöntötte a diákokat a Szent Imre téri épület udvarán.

• Úr napja

2012. június 20.

Vasárnap, június 10-én több százan csatlakoztak a délelőtt 9 órai szentmisét követő körmenethez, amit Binszki József plébános és Retkes Zsolt atya celebrált.

,

• Anyák napja az idősek otthonában

2012. június 05.

Immár hagyomány, hogy iskolánk drámásai minden évben anyák napja alkalmából kedves műsorral köszöntik meg a városi idősek otthonának lakóit.

• Anyák napja

2012. május 27.

Május hónapban minden alsós osztály műsorral készül, hogy az édesanyákat, nagymamákat köszöntse, munkájukat, odaadásukat megköszönje.

• Elsőáldozás

2012. május 27.

Május 13-án délelőtt a belvárosi templomban került sor a negyedik osztályos diákok elsőáldozására.

• A 8. osztály tánca

2012. május 20.

2011 szeptemberében kezdtünk el táncolni. Az iskolában hagyomány, hogy a 8. osztályosok a tanév folyamán elsajátítják a társastánc alapjait.

• Túra a Szálkai-tó körül

2012. május 06.

Május 5-én, szombaton kb. 15 km-es családi túrán vehettek részt a Szent László ÁMK Általános Iskolájának diákjai a Szálkai –tó körül.

• Beszámoló a német táborról

2012. április 22.

3. német tábor a Boden tó partján: 7 nap, 3 ország! Németország: szállás –Ausztria: iskola – Svájc: kirándulás

• Első gyónás

2012. március 15.

2012. március 3-án, iskolánk, 4. osztályos tanulói a bűnbocsánat szentségében, életükben először részesülhettek.

,

• Hozd a formád! 2012.02.18.

Hozták a formájukat, ismét

2012. március 07.

A "Hozd a formád!" Szent László nagyszabású sport-és életmódprogram
    folytatódik 20112-ben is.

,

• VI. Dél-Alföldi Regionális Monda- és Mesemondó Találkozó Bács-Kiskun megyei döntője

2012. február 11.

Sikeresen lezajlott a VI. Dél-Alföldi Regionális Monda- és Mesemondó Találkozó Bács-Kiskun megyei döntője Kecelen, 2011. január 31-én.

• Balázs-áldás

2012. február 11.

Február 2-án délelőtt az alsós és felsős diákok is szentmisén vettek részt.