szt.lászló szt. lászló - baja

Hírek

Szakköri bemutatkozás: Logikomák

2021. január 17.

A szakkör legfőbb célja a problémamegoldás és a logikus gondolkodás fejlesztése kisiskolás korban padlórobot segítségével.

 


Épületek megszentelése

2021. január 07.

Vízkereszt napján iskolánk lelkipásztora megszentelte az új iskolaépület helyiségeit, amit januárban nagy örömmel birtokba vehettek a felsős diákjaink, illetve az alsós tantermeket a C épületben és a Szent Imre téri kis épületben egyaránt.

 


Szünet előtti utolsó napok

2020. december 19.

A téli szünetet megelőző napokban már nem csak a tanulásé volt a főszerep.

 


Karácsonyi „Manó műhely”

2020. december 19.

A téli szünet előtt a havonként megrendezésre kerülő kézműves foglalkozások a karácsonyi készülődésről szóltak.

 


Leendő elsős tanító nénik bemutatkozása

2020. december 16.

Iskolánk a 2021/2022-es tanévben két első osztályt kíván indítani.

Gyerekek gyertek és ismerjétek meg a két leendő elsős tanító nénit!


Vegyél! Egyél! Tegyél!

2020. december 14.

A Bajai Városi Piac által meghirdetett Vegyél! Egyél! Tegyél! - VET-élkedőn iskolánk 3. és 4. osztályos tanulói is részt vettek.

 


Étkezési díjak változása

2020. december 12.

2021. január 1-től megváltoznak az étekezési díjak az iskolánkban:


Mikulás az iskolában

2020. december 06.

Iskolánk alsó tagozatára már pénteken ellátogatott a Mikulás.


Általános iskolánk bemutatása

2020. december 01.

Kedves Szülők, Nagycsoportos Gyerekek!

 

Ismerjétek meg iskolánkat az alábbi kis videó segítségével:


Adventi dekorálás

2020. december 01.

Az adventi időszak minden évben különleges jelentőséggel bír számunkra.

 


Manó műhely novemberben is

2020. november 29.

A novemberi Manó műhelyben már adventre készültek a diákok.

 


Október 23.

2020. október 25.

Az 1956-os forradalom és szabadságharc hőseire emlékezünk!

 


Terményhálaadás a Manó műhelyben

2020. október 25.

Az október havi Manó műhely a terményhálaadásról és a hozott, illetve gyűjtött terményekkel való munkáról szólt.


Elsőáldozás

2020. október 12.

Általános iskolánk 27 tanulója október 11-én délután járult első alkalommal szentáldozáshoz.

 


Technika óra

2020. október 12.

A 4.a osztályban a tananyaghoz kapcsolódó három hetes projektben foglalkoztunk az épített környezetünkkel.


Könyvtári óra

2020. október 10.

Rendhagyó könyvtári óra keretében mélyíthette tudását a 3. a osztály.


Meseháló

2020. október 10.

Az 1.b osztály múzeumórán vett részt a Nagy István Képtárban.


Manó műhely

2020. szeptember 27.

Az idei tanévben is folytatjuk a gyerekek által nagyon kedvelt Manó műhely foglalkozásokat a hónap végén.


Tanévnyitó szentmise

2020. szeptember 02.

Az idei tanévben a korábbiaktól eltérő módon csak az újonnan bejövő évfolyamokon tanuló diákok számára tartottunk tanévnyitó szentmisét.

 


Tankönyvosztás 2020/2021

2020. augusztus 21.

TANKÖNYVOSZTÁS IDŐPONTJA

2020. augusztus 28. péntek

9.00 – 13.00 és 14.30 – 17.00

 

Helye:

„C” épület kémia terem

BEJÁRAT A PÁZMÁNY PÉTER UTCA FELÖL (TÜRR CSARNOK)

 


Tájékoztató E-menza 2020/2021. tanév

2020. augusztus 21.

Általános iskolai tanulók étkezéssel kapcsolatos ügyek intézése, illetve a befizetés online vagy személyesen történhet.

A kedvezményes étkezés igénybevételéhez szükséges a kitöltött nyilatkozat, illetve az érvényes kedvezményre jogosító igazolás. Csak a teljes körűen kitöltött és aláírt fenti dokumentumok megléte esetén tudjuk a kedvezményes étkezési egységárat beállítani.

Új tanulók online ügyintézéséhez regisztrációs kód igénylése (telefonon vagy e-mailben is történhet) szükséges. Új tanulók menza kártya igénylése, csak személyesen történhet.

Személyes ügyintézés (Gazdasági Hivatal 3.sz. ajtó) 2020. augusztus 27-én 8:00-12:00 és 13:00-17:00 óráig, 2020. augusztus 28-án 8-13 óráig, valamint augusztus 31 – szeptember 1. és szeptember 3-4-ig 7:30-15:00-ig.

 


Hatartalanul_Bethlen_Gabor_logok
Eredmények
  • Magyar nyelv és irodalom

    Mesemondó verseny

     

    Iskolai mesemondó verseny:

    1-2. osztályos kategória:

    1. hely: Bárdos Levente Mátyás 1.b

    2. hely: Huszár Hanna 2.b

    3. hely: Csúri Lara 1.c

    Különdíj: Varga-Kéki György 1.b

    Kovács Miksa 1.a

     

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Szabó Vencel 3.b

    2. hely: Tarnay Dorka 4.a

    3. hely: Szabó Dávid 3.a

    Különdíj: Deszecsár Dorotea 4.a

     

    5-6. osztályos kategória:

    1. hely: Máthé Kristóf 5.c

    2. hely: Sós Melitta 5.c

    3. hely: Virág Ramóna Liza 5.c

    Különdíj: Gőbl Regina 5.c

     

    7-8. osztályos kategória:

    1. hely: Fenyvesi Máté 8.a

    2. hely: Kockás Nikolett 7.a

    3. hely: Farkas Emília 7.a

     

    Városi mesemondó verseny:

    3-4. osztályos kategória:

    Különdíj: Szabó Vencel 3.b

     

    5-6. osztályos kategória:

    Különdíj: Máthé Kristóf 5.c

     

    7-8. osztályos kategória:

    Különdíj: Fenyvesi Máté 8.a

     

    Cserkészek az Ifjúságért Alapítvány vers és mesemondó versenye:

    1-2. osztályos kategória:

    1. hely: Bárdos Levente Mátyás 1.b

    3. hely: Varga-Kéki György 1.b

     

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Szabó Vencel 3.b

     

     

    Versmondó verseny:

    Iskolai versmondó verseny:

    1-2. osztályos kategória:

    1. hely: Csúri Lara 1.c

    2. hely: Pozsonyi Borka Kata 2.b

    3. hely: Bárdos Levente Mátyás 1.b

    Különdíj: Simonics Sára 2.a

     

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Szabó Vencel 3.b

    2. hely: Laczi Emese 3.b

    3. hely: Kincs János 4.a

    Különdíj: Nánai Réka 3.b

    Ikotity Réka 3.a

     

     

    Felső tagozat:

    1. hely: Lucic Adrián 6.c

    2. hely: Hodován Jolán 6.a

    3. hely: Gombos Csaba 5.c

    Különdíj: Fenyvesi Máté 8.a

     

    Cserkészek az Ifjúságért Alapítvány vers és mesemondó versenye:

     

    3-4. osztályos kategória:

    3. hely: Tarnay Lili 4.a

    Különdíj: Virág Anna 4.a

    Szabó Vencel 3.b

     

    Megyei Nyelvész verseny:

    8. hely: Koprivanacz Luca 1.b

    ,
  • Német nyelv és irodalom

    Járási német szavalóverseny:

    1-2. osztályos kategória:

    1. hely: Pozsonyi Borka Kata 2.b

    2. hely: Varga-Kéki György 1.b

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Virág Anna 4.a

    Különdíj: Pohankovics Keve Levente 4.a

     

    Iskolai német szavalóverseny:

    1. osztályos kategória:

    1. hely: Letenovics Hanna 1.a

    2. hely: Sziebert Áron 1.a

    3. hely: Szalai Milla 1.a

    Sziebert Katalin 1.a

     

    2. osztályos kategória:

    1. hely: Pozsonyi Borka Kata 2.b

    2. hely: Kiss Máté 2.b

    3. hely: Barna Botond 2.b

    Szedres Eszter 2.a

     

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Virág Anna 4.a

    2. hely: Szabó Dávid 3.a

    3. hely: Kalmár Zsófia 3.a

    Különdíj: Kincs János 4.a

    Gálovits Gréta 3.b

     

    Megyei német szavalóverseny:

    1-2. osztályos kategória:

    1. hely: Pozsonyi Borka Kata 2.b

     

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Virág Anna 4.a

     

    Császártöltési Német-Német Nemzetiségi Szavalóverseny

    1-2. osztályos kategória:

    1. hely: Pozsonyi Borka Kata 2.b

     

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Virág Anna 4.a

     

    Országos német szavalóverseny:

    1-2. osztályos kategória:

    17. hely: Pozsonyi Borka Kata 2.b

     

    3-4. osztályos kategória:

     

    18. hely: Virág Anna 4.a

     

    ,
  • Matematika

    Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei:

    27. hely: Szabó Vencel 3.b

     

    ,
  • Sakk

    Országos Diákolimpia :

    1. hely: Könyves Álmos 4.a

     

    ,
  • Rajzpályázatok

    Víz Világnapja

    2. hely: Kiss Virág 2.a

     

    Jézus élete

    2. hely: Putnik Zsófia 1.b

     

    Örökségszálló:

    1. hely: Nagy Norina Angyalka 1.a

     

    ,
  • Sport

    Agatics József Teremlabdarúgó Torna:

    1. hely: IV. korcsoportos csapat

    2. hely: III. korcsoportos csapat

     

    Fenyőfa kupa:

    3. hely: IV. korcsoportos csapat

    3. hely: III. korcsoportos csapat

    1. hely: II. korcsoportos csapat

    3. hely: I. korcsoportos csapat

     

    Footsal Diákolimpia körzeti döntő:

    1. hely: IV. korcsoportos csapat

     

    Kispályás labdarúgás diákolimpia:

    1. hely: IV. korcsoportos csapat

     

    Szesztrienka József Labdarúgó Torna:

    2. hely: I. korcsoportos csapat

    2. hely: II. korcsoportos csapat

    1. hely: IV. korcsoportos csapat

     

    Diákolimpia városi döntő:

    2. hely: I. korcsoportos csapat

     

    Diákolimpia körzeti döntő:

    2. hely: I. korcsoportos csapat

     

     

    Úszás Diákolimpia

    Megyei döntő:

     

    Mellúszás:

    2. hely: Berberovics Kíra

    2. hely: Barta Balázs

    6. hely: Blum Emma

    8. hely: Szabados Martin

    9. hely: Hornyák Regő

     

    Hátúszás:

    1. hely: Albert Erika

    4. hely: Hodován Klára

     

    Gyorsúszás:

    1. hely: Kalmár Nóra

    3. hely: Albert Erika

    4. hely: Hodován Klára

    4. hely: Barta Balázs

    6. hely: Berberovics Kíra

     

    Városi döntő:

     

    Mellúszás:

    1. hely: Berberovics Kíra (50m)

    2. hely: Blum Emma (50m)

    2. hely: Szabados Martin (100m)

     

    Hátúszás:

    2. hely: Hornyák Regő (50m)

     

    Gyorsúszás:

    1. hely: Kalmár Nóra (100m)

    2. hely: Berberovics Kíra (100m)

     

    Megyei kispályás Floorball Diákolimpia

    1. hely: III. korcsoportos csapat

     

    ,
  • 2013/2014 Eredmények

    ,
  • 2012/2013 Eredmények

    ,
  • 2011/2012 Eredmények

    ,
  • 2010/2011 Eredmények

    ,
  • 2009/2010 Eredmények

    ,
  • 2008/2009 Eredmények

    ,