szt.lászló szt. lászló - baja

Nagycsoportosoknak
  • Mesekuckó

A Mesekuckó programunk egy újabb mese feldolgozásával kedveskedik a nagycsoportos gyermekeknek.

• Beiratkozás

Az általános iskolás beiratkozásra 2021. április 15-én és április 16-án kerül sor.

A beiratkozás pontos részleteit a Teljes hír linkre kattintva tekintheti meg.

• Mesekuckó program

A Mesekuckó 2016 nyarán született meg.

• A nyelvoktatásról

Iskolánkban az elsős gyermekek a német vagy az angol nyelvet tanulhatják. Az angolt heti 2 órában tanulják a diákok elsőtől harmadik osztályig, majd a negyedik évfolyamon heti 4 órára emelkedik ez az óraszám. A németet már elsőtől heti 5 órában tanulják a diákok, hiszen nemzetiségi oktatásban vesznek részt a tanulók és ez kiegészül még egy német népismeret órával.

,

• Leendő elsős napközis tanító nénik

A következő tanév első osztályos, napközis tanító nénijei így mutatkoznak be:

,

• Leendő elsős tanító nénik bemutatkozása

Iskolánk a 2021/2022-es tanévben két első osztályt kíván indítani.

Gyerekek gyertek és ismerjétek meg a két leendő elsős tanító nénit!

• Általános iskolánk bemutatása

Kedves Szülők, Nagycsoportos Gyerekek!

Ismerjétek meg iskolánkat az alábbi kis videó segítségével: