Épület gyerekekkel 2015

április 18. csütörtök 8-18 óráig
április 19. péntek 8-18 óráig

Helye: Szent Imre tér 3.

A beiratkozás pontos részleteit a Teljes hír linkre kattintva tekintheti meg.

Amit a beiratkozáshoz hozni kell:

• a szülők (gondviselő) személyazonostó igazolványa,
  • a szülők (gondviselő) lakcímet igazoló hatósági igazolványa (lakcímkártya),
  • a gyermek nevére kiállított személyi azonosító és a lakcímet igazoló hatósági igazolvány,
  • a gyermek oktatási azonosító száma (óvodától),
  • a gyermek születési anyakönyvi kivonatának másolata,
  • ha van a gyermeknek a Szakértői Bizottságtól szakvéleménye (SNI, BTMN), akkor annak a másolata,
  • a gyermek oltásairól szóló igazolás (orvos nyomtatja vagy az egészségügyi kiskönyvből másolható),
  • az 5 éves orvosi státuszvizsgálati lap (Adatlap a fejlődési szint megítéléséhez az iskolai felkészítés elősegítésére).

Célszerű a gyermekre vonatkozó speciális dokumentumokat is bemutatni (esetleges betegségeket igazoló, különleges gondoskodásra jogosító igazolás).
A beiratkozás meggyorsítása érdekében kérjük, hogy aki tudja, legyen szíves a következő dokumentumokat kinyomtatva, kitöltve magával hozni. (Akik ezt nem tudják megtenni, azok természetesen a beiratkozáskor is kitölthetik majd.)

Alapadatok űrlap letöltése (Word dokumentum) >>

Felügyeleti jogról szóló nyilatkozat-közös felügyeletnél mindkét szülőnek alá kell írnia (PDF) >>