Épület gyerekekkel 2015

Az általános iskolás beiratkozásra 2020. április 6. és április 24. között kerül sor.

A beiratkozás pontos részleteit a Teljes hír linkre kattintva tekintheti meg.

Beiskolázási körzetek >>

Tisztelt Szülők!

A sajátos helyzetre való tekintettel a beiratkozás is a megszokottól eltérő módon valósul meg.

Kérjük, hogy minden általános iskolánkba beiratkozni kívánó gyermek szülője április 6. és 14. között a következő telefonszámon jelezze ezt a szándékát. Telefonszám: 06-70/332-3145

Telefonálni reggel 8 és 19 óra között lehetséges. Ha véletlenül nem sikerül elsőre, akkor kérjük próbálkozzon újra. (Amennyiben nem tiltotta le hívószámának kijelzését, akkor megpróbáljuk visszahívni.)

Kérjük, a következő online felületen szintén április 14-ig töltse ki a kért adatokat: Beiratkozási űrlap >>

A felület a következő adatokat fogja kérni: gyermek neve, születési helye, ideje, szülők neve (a gyermek születési anyakönyvi kivonata alapján), telefonszáma, e-mail címe, gondviselő neve, édesanya viselt neve, lakcím, a gyermek oktatási azonosító száma (e-menza rendszerből vagy óvodától tudják megkapni), TAJ száma, jelenlegi óvodája, kötelező felvételt biztosító iskola neve, címe, vallás megjelölése, a megjelölni kívánt nyelv/osztály, napközi, illetve étkezési igény (csak ebéd vagy tízórai, ebéd, uzsonna).

Az alul megjelölt dokumentumokat,

kérjük töltsék le innen, nyomtassák ki és kitöltve, aláírva tegyék bele egy A/4-es borítékba.

Amennyiben nem tudják kinyomtatni, kérem jelezzék a fent megadott telefonszámon.

Ugyanebbe a borítékba kerüljön a

• gyermek születési anyakönyvi kivonatának másolata,
  • igazolás a gyermek oltásairól (orvos nyomtatja vagy az egészségügyi kiskönyvből másolható-a másolatra kérjük a gyermek nevét ráírni)
  • az 5 éves orvosi státuszvizsgálati lap: Adatlap a fejlődési szint megítéléséhez az iskolai felkészítés elősegítésére
  • a Szakértői Bizottságtól kapott szakértői vélemény másolata SNI, BTMN esetében.

A borítékot a gyermek nevével ellátva legyenek szívesek április 15-17-ig 8-17 óráig a Szent Imre tér 3. alatti épületünkbe eljuttatni és az erre a célra kijelölt helyre elhelyezni. Amennyiben ez nem valósul meg, akkor a 7/2020. EMMI határozat alapján, a beiratkozáshoz szükséges iratok bemutatására a 2020/2021. tanítási év első napján is sor kerülhet.

A következő dokumentumok:

a szülők tájékoztatására szolgálnak, kérjük olvassák el.

A diákigazolvány igénylése a dokumentumban leírtak alapján valósuljon meg.

Megértésüket és együttműködésüket előre is köszönjük!