A versmondás nagy öröm!

varosi_szavalo_20190322_1

A vers végigkíséri az ember egész életét, hangzott el a 2019. március 21-én megrendezett Weöres Sándor versmondó verseny városi-területi fordulójának ünnepélyes megnyitóján.

Általános iskolánk felső tagozatát Laczi Emese 5. c és Máthé Kristóf 7. c osztályos tanulók képviselték. Mindkét tanuló sikeresen, mély átéléssel adta elő választott költeményét a nagyszámú hallgatóságnak.

Külön öröm, hogy Máthé Kristóf 7. c osztályos tanuló II. helyezést ért el ezen a színvonalasan megrendezett versenyen. Gratulálunk!

Az alsó tagozatot Gazdag Levente 1.a osztályos tanuló és Bárdos Levente Mátyás, a 3.b osztály tanulója képviselték és mindketten eredményesen szerepeltek. Levente az 1-2. osztályos kategóriában különdíjat szerzett, Matyi pedig 2. helyezést ért el a 3-4. osztályosok között. Büszkék vagyunk rájuk!

Felkészítő pedagógusaik: Galiczné Szabó Orsolya, dr. Szluha Gyuláné és Farkas Edit.

varosi_szavalo_20190322_2