Parasportoló íjász szeretnék lenni!

Kollar_Andor_1_20190120

Ez az álma, ez a vágya intézményünk általános iskolás tanulójának, Kollár Andornak, akinek egy autóbaleset miatt amputálni kellett bal lábát.

A kisfiú a balesete előtt kiváló sportoló volt (úszott és íjászkodott). Ez ad erőt számára most is. Andornak az az álma, hogy parasportoló íjászként képviselje hazánkat az ötkarikás játékokon.

Ez az álom ad hallatlan erőt és kitartást számára. Andor küzd és harcol példamutatóan, hősiesen. Itt az alkalom az összefogásra! Most segíthetünk/ Segítsünk! Andor céljának megvalósulásához egy megfelelő íj és egy speciális műláb szükséges. Ez utóbbi több millió forintba kerül. Intézményünk idén az alapítványi bál támogatójegyeinek bevételét e nemes ügy céljára ajánlja fel.

Keressük a segítségnyújtás további lehetőségeit, ezekről folyamatosan tájékoztatjuk majd Önöket!

Kérjük, támogatói jegy vásárlásával segítse Kollár Andor testi-lelki gyógyulását!

Köszönjük!

Kollar_Andor_2_20190120