Legyőztük a sárkányt!

Sárkányhajó uszoda 2014

Mialatt szombaton délelőtt a sportcsarnokban sokan játékos sportvetélkedőn mérhették össze ügyességüket, addig az uszodában hét diák (Györök Gábor 6.o, Felső Kitti 7.o, Németh Adél 7.o, Barta Balázs 7.o., Pető Dorián 7.o, Garami Denisz 8.o, Dömény Csongor 8.o ) evező lapátot ragadva sárkányhajóba szállt, és evezett a város gyermek csapataival "szemben".

Nem volt hiábavaló a küzdelem, a második előselejtezőből is győztesként kikerülve jutottak a döntőbe. Addigra már megerősödött taktikával, igazi csapatszellemben egészen az első helyig sikerült "felevezniük" magukat a Szent Lászlós-s diákoknak.

14 órakor az eredményhirdetésen Vajda Attila többszörös európa,-olimpiai,- és világbajnok kenuversenyző adta át a győztes csapat tagjainak az érmet.

Sárkányhajó uszoda 2014