Fontos információk évkezdéshez

Szent László ÁMK

A Szent Imre téren megtörtént a világítás és a fűtés korszerűsítése, már a nyílászárók jelentős hányada is lecserélődött. Az egyik tanterem átalakításra került, így tornaszobaként fog funkcionálni. Ez az oka annak, hogy a 3.a osztály a következő évet már a Katona József utcában kezdi meg.

(Kérjük kattintson a Teljes hír >> linkre a további információk megtekintéséhez!)

Az ő számukra az ebédbefizetés a tanévet megelőzően, augusztus 25., 26., és 27-én

7.00-9.00 és 14.00-16.00 óra között lesz a nagy iskola beosztásának megfelelően a Gazdasági Hivatalában Nagyné Németh Évánál. Ezeken a napokon van a 4-8. osztályok és a kisgimnazista osztályok ebédbefizetése is.

A Szent Imre téren maradt osztályok év közben tudnak ebédet fizetni.

Az általános iskolások tanévnyitó ünnepélye szeptember 1-én, hétfőn 10 órakor lesz a nagy épület udvarán, rossz idő esetén a Barátok templomában. Kérjük, hogy a gyerekek egyenruhában jöjjenek és hozzanak magukkal váltóruhát. A gyerekek már első nap kapnak ebédet (a tavalyi év alapján lesz megrendelve) és a napközi is a hagyományos módon fog működni.