Kézműves foglalkozás

Víz világnapja - díjátadó

Az idei tanévben az alsós diákok minden szerdán 16 órától kézműves foglalkozásokon vehetnek részt, mely alkalmakkor igyekszünk megismertetni és megszerettetni a gyermekekkel a legkülönfélébb kézműves mesterségeket a hagyományos eszközöktől a legmodernebb technikákig. A változatos tevékenységek során időről időre kimagasló alkotások születnek, egyedi elgondolások valósulnak meg, melyek az alkotás örömét erősítik gyermekeinkben.

A víz világnapja alkalmából a bajai ADUKÖVIZIG által kiírt "Víz a városokért, városok a vízért!" című alkotói pályázaton eredményesen szerepeltek diákjaink. Önálló alkotással az előkelő második díjat hozták el (Borbás Bence 2.a), az értékes nyereményeket az elmúlt héten a Szabadidő-Házban vehették át.

Víz világnapja - díjátadó - csoportkép

Víz világnapja - díjátadó - Borbás Bence 2. hely