szt.lászló szt. lászló - baja

2009

Mesemondó verseny az állatokról

Mesemondó Állatok VilágnapjaA Népmese Napja és az Állatok Világnapja alkalmából a Petőfi-szigeti Szabadidő Házban október első hétvégéjén, szombaton délután gazdag programmal várták az érdeklődőket.

A mesemondó versenyre alsó tagozatos diákok neveztek 5 percnél rövidebb magyar állatmese előadásával. A legjobb mesemondók értékes jutalomban részesültek, majd a Diana Vadászhölgy Klub jóvoltából finom uzsonnára látták vendégül őket az intézmény emeleti termében. Iskolánkból szép számmal vettek részt tehetséges mesemondóink és eredményes felkészülésük miatt szép helyezéssel térhettek haza. Az első-másodikosok között Gavlik Renáta első, Fudala Lilla második lett. A harmadik-negyedikesek között Nagy Botond első helyezést ért el. A zsűri dicséretben részesítette intézményünket a nagy számú résztvevő miatt.

 
A felvételen a résztvevő gyerekek láthatók.

Link küldés
.
Cikk nyomtatás