szt.lászló szt. lászló - baja

Eredmények
  • Magyar nyelv és irodalom

    Mesemondó verseny

     

    Iskolai mesemondó verseny:

    1-2. osztályos kategória:

    1. hely: Bárdos Levente Mátyás 1.b

    2. hely: Huszár Hanna 2.b

    3. hely: Csúri Lara 1.c

    Különdíj: Varga-Kéki György 1.b

    Kovács Miksa 1.a

     

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Szabó Vencel 3.b

    2. hely: Tarnay Dorka 4.a

    3. hely: Szabó Dávid 3.a

    Különdíj: Deszecsár Dorotea 4.a

     

    5-6. osztályos kategória:

    1. hely: Máthé Kristóf 5.c

    2. hely: Sós Melitta 5.c

    3. hely: Virág Ramóna Liza 5.c

    Különdíj: Gőbl Regina 5.c

     

    7-8. osztályos kategória:

    1. hely: Fenyvesi Máté 8.a

    2. hely: Kockás Nikolett 7.a

    3. hely: Farkas Emília 7.a

     

    Városi mesemondó verseny:

    3-4. osztályos kategória:

    Különdíj: Szabó Vencel 3.b

     

    5-6. osztályos kategória:

    Különdíj: Máthé Kristóf 5.c

     

    7-8. osztályos kategória:

    Különdíj: Fenyvesi Máté 8.a

     

    Cserkészek az Ifjúságért Alapítvány vers és mesemondó versenye:

    1-2. osztályos kategória:

    1. hely: Bárdos Levente Mátyás 1.b

    3. hely: Varga-Kéki György 1.b

     

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Szabó Vencel 3.b

     

     

    Versmondó verseny:

    Iskolai versmondó verseny:

    1-2. osztályos kategória:

    1. hely: Csúri Lara 1.c

    2. hely: Pozsonyi Borka Kata 2.b

    3. hely: Bárdos Levente Mátyás 1.b

    Különdíj: Simonics Sára 2.a

     

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Szabó Vencel 3.b

    2. hely: Laczi Emese 3.b

    3. hely: Kincs János 4.a

    Különdíj: Nánai Réka 3.b

    Ikotity Réka 3.a

     

     

    Felső tagozat:

    1. hely: Lucic Adrián 6.c

    2. hely: Hodován Jolán 6.a

    3. hely: Gombos Csaba 5.c

    Különdíj: Fenyvesi Máté 8.a

     

    Cserkészek az Ifjúságért Alapítvány vers és mesemondó versenye:

     

    3-4. osztályos kategória:

    3. hely: Tarnay Lili 4.a

    Különdíj: Virág Anna 4.a

    Szabó Vencel 3.b

     

    Megyei Nyelvész verseny:

    8. hely: Koprivanacz Luca 1.b

    ,

  • Német nyelv és irodalom

    Járási német szavalóverseny:

    1-2. osztályos kategória:

    1. hely: Pozsonyi Borka Kata 2.b

    2. hely: Varga-Kéki György 1.b

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Virág Anna 4.a

    Különdíj: Pohankovics Keve Levente 4.a

     

    Iskolai német szavalóverseny:

    1. osztályos kategória:

    1. hely: Letenovics Hanna 1.a

    2. hely: Sziebert Áron 1.a

    3. hely: Szalai Milla 1.a

    Sziebert Katalin 1.a

     

    2. osztályos kategória:

    1. hely: Pozsonyi Borka Kata 2.b

    2. hely: Kiss Máté 2.b

    3. hely: Barna Botond 2.b

    Szedres Eszter 2.a

     

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Virág Anna 4.a

    2. hely: Szabó Dávid 3.a

    3. hely: Kalmár Zsófia 3.a

    Különdíj: Kincs János 4.a

    Gálovits Gréta 3.b

     

    Megyei német szavalóverseny:

    1-2. osztályos kategória:

    1. hely: Pozsonyi Borka Kata 2.b

     

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Virág Anna 4.a

     

    Császártöltési Német-Német Nemzetiségi Szavalóverseny

    1-2. osztályos kategória:

    1. hely: Pozsonyi Borka Kata 2.b

     

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Virág Anna 4.a

     

    Országos német szavalóverseny:

    1-2. osztályos kategória:

    17. hely: Pozsonyi Borka Kata 2.b

     

    3-4. osztályos kategória:

     

    18. hely: Virág Anna 4.a

     

    ,

  • Matematika

    Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei:

    27. hely: Szabó Vencel 3.b

     

    ,

  • Sakk

    Országos Diákolimpia :

    1. hely: Könyves Álmos 4.a

     

    ,

  • Rajzpályázatok

    Víz Világnapja

    2. hely: Kiss Virág 2.a

     

    Jézus élete

    2. hely: Putnik Zsófia 1.b

     

    Örökségszálló:

    1. hely: Nagy Norina Angyalka 1.a

     

    ,

  • Sport

    Agatics József Teremlabdarúgó Torna:

    1. hely: IV. korcsoportos csapat

    2. hely: III. korcsoportos csapat

     

    Fenyőfa kupa:

    3. hely: IV. korcsoportos csapat

    3. hely: III. korcsoportos csapat

    1. hely: II. korcsoportos csapat

    3. hely: I. korcsoportos csapat

     

    Footsal Diákolimpia körzeti döntő:

    1. hely: IV. korcsoportos csapat

     

    Kispályás labdarúgás diákolimpia:

    1. hely: IV. korcsoportos csapat

     

    Szesztrienka József Labdarúgó Torna:

    2. hely: I. korcsoportos csapat

    2. hely: II. korcsoportos csapat

    1. hely: IV. korcsoportos csapat

     

    Diákolimpia városi döntő:

    2. hely: I. korcsoportos csapat

     

    Diákolimpia körzeti döntő:

    2. hely: I. korcsoportos csapat

     

     

    Úszás Diákolimpia

    Megyei döntő:

     

    Mellúszás:

    2. hely: Berberovics Kíra

    2. hely: Barta Balázs

    6. hely: Blum Emma

    8. hely: Szabados Martin

    9. hely: Hornyák Regő

     

    Hátúszás:

    1. hely: Albert Erika

    4. hely: Hodován Klára

     

    Gyorsúszás:

    1. hely: Kalmár Nóra

    3. hely: Albert Erika

    4. hely: Hodován Klára

    4. hely: Barta Balázs

    6. hely: Berberovics Kíra

     

    Városi döntő:

     

    Mellúszás:

    1. hely: Berberovics Kíra (50m)

    2. hely: Blum Emma (50m)

    2. hely: Szabados Martin (100m)

     

    Hátúszás:

    2. hely: Hornyák Regő (50m)

     

    Gyorsúszás:

    1. hely: Kalmár Nóra (100m)

    2. hely: Berberovics Kíra (100m)

     

    Megyei kispályás Floorball Diákolimpia

    1. hely: III. korcsoportos csapat

     

    ,

  • 2013/2014 Eredmények

    ,

  • 2012/2013 Eredmények

    ,

  • 2011/2012 Eredmények

    ,

  • 2010/2011 Eredmények

    ,

  • 2009/2010 Eredmények

    ,

  • 2008/2009 Eredmények

    ,