Iskolai német nyelvű szavalóverseny

nemet_szavalo_20180302_kiskep

Március 2-án délután tartottuk meg az alsó tagozat számára az iskolai szintű német nyelvű szavalóversenyt.

38 tanuló készült fel erre a délutánra. A gyerekek idegen nyelven is igen szép előadásokat nyújtottak, melyet a zsűri a következőképpen értékelt:

1-2. osztályos kategóriában:

1. helyen végzett Nagy Norina Angyalka 2. a osztályos és Csúri Lara 2. c osztályos tanuló.

2. helyezést szintén két tanuló ért el. Letenovics Hanna és Matos Nina a 2. a osztályból.

3. helyen végzett Jámbor Hanna 2. a osztályos tanuló.

Különdíjban részesültek: Nagy-Welsch Liza 1. a osztályos és Sziebert Katalin 2. a osztályos tanulók.

3-4. osztályos kategóriában:

1. helyezést ért el Pozsonyi Borka Kata 3. b osztályos és Szabó Vencel 4. b osztályos tanuló.

2. helyezést kapott Gyuris Kristóf és Váli Jázmin Szíra a 4. b osztályból.

3. helyen végzett Bóli Adrienn 4. a osztályos tanuló.

A megyei szavalóversenyen Nagy Norina Angyalka (2.a), Csúri Lara (2.c), Pozsonyi Borka Kata (3.b), Szabó Vencel (4.b) és felső tagozatról Sós Melitta (6.c) képviselik iskolánkat március 7-én az MNÁMK-ban.

nemet_szavalo_20180302_001

nemet_szavalo_20180302_002