Beszámoló az I. féléves labdarúgó eredményekről

foci_eredmenyek_201812_004

2018. november 19-én az Agatics József Teremlabdarúgó Tornán a III. korcsoportos csapatunkkal 1. helyezést értünk el.

November 21-én ugyanezen a tornán a IV. korcsoportos csapat 4. helyezést ért el.

A 2018/2019-es tanév futsal IV. korcsoportos diákolimpia körzeti döntőjében 2. helyezést értünk el.

December 10-én a futsal IV. korcsoportos diákolimpia megyei elődöntőjében 3. helyezést értünk el.

A Szent László ÁMK labdarúgó csapataival idén is részt vettünk a Várnagy István Teremlabdarúgó Emléktornákon a Sugovica Sportiskolában. Ezeken a tornákon az alábbi eredmények születtek:

IV. korcsoport 2. helyezés

III. korcsoport 3. helyezés

II. korcsoport 2. helyezés

A tornákon részt vevő tanulók névsora:

II. korcsoport: Szemesi Csongor, Barna Botond, Grisnik Zsombor, Major Máté, Boros Péter, Tóth Armand, Éber Márton

III. korcsoport: Takács Kristóf, Kosztolányi Péter, Pohankovics Keve, Müller Dániel, Berger Viktor, Meizl Roland, Hajdók Huba, Könyves Álmos, Szöböllődi Gergő

IV. korcsoport: Fekete Ádám, Szilasi Levente, Almási Balázs, Rockenstein Erik, Illés Tibor, Inotai Csanád, Pozsonyi Márton, Szöböllődi Gergő, Berger Viktor, Pohankovics Keve

Gratulálok a csapatok tagjainak az elért eredményekhez, remélem, hogy a 2. félévben is ilyen szépen szerepelnek majd.

Jánosi László

foci_eredmenyek_201812_005