Labdarúgás eredmények

A 2016/2017-es tanév 2. félévében eddig a következő tornákon vettünk részt:

2017. febr. 7-én a Szesztrienka József Labdarúgó Tornán az I. korcsoportos csapattal 2. helyezést értünk el. A csapat tagjai: Barna Botond, Szemesi Csongor, Grizsnik Zsombor, Hajdók Kristóf, Szegedi Dávid, Tóth Armand, Kovács Viktor, Varga Kékity György, Major Máté, Parragh Bence, Éber Márton.

Február 14-én ugyanezen a tornán a II. korcsoporttal szintén 2. helyezést értünk el. A csapat tagjai: Szöböllődi Gergő, Kincs János, Takács Kristóf, Pohankovics Keve, Müller Dániel, Hajdók Huba, Könyves Álmos, Berger Viktor, Nagy Ádám.

Február 21-én a III. korcsoporttal 1. helyezést értünk el . A csapat tagjai: Takács Kristóf, Pohankovics Keve, Rockenstein Erik, Almási Balázs, Inotai Csanád, Fekete Ádám, Pozsonyi Márton, Tüske Dominik.

Február 28-án a IV. korcsoporttal 1. helyezést értünk el. A csapat tagjai: Oláh Péter, Szabó Balázs, Nagy Alex, Barth Milán, Barth Zalán, Lóki Tamás, Ozvald Martin, Kovács Martin.

Február 27-én az I. korcsoportos diákolimpia városi döntőjén 2. helyezést értünk el. Március 1-jén az I. korcsoportos diákolimpia körzeti döntőjén szintén 2. helyezést értünk el. A csapat tagjai: Barna Botond, Szemesi Csongor, Grisnik Zsombor, Hajdók Kristóf, Szegedi Dávid, Tóth Armand, Kovács Viktor, Varga Kékity György, Major Máté, Éber Márton.

Labdarúgás eredmények