Ismét korcsolyázni volt a 4.a!

korcsolyazas20170104_3

Január 11-én délelőtt néhány betegeskedő gyermek kivételével mindenki - a nagy hideg ellenére - újra korcsolyát húzott, és nagy örömmel mentek a negyedikesek a jégre.

Az elmúlt három év alatt minden alkalmat kihasználtunk a közös korizásra, így mindenki megtanulta, hogyan közlekedjen, sőt, száguldjon a jégen! Nagyon jól szórakoztunk!

Köszönjük a segítséget a kedves Szülőknek, akik részt vállaltak a fuvarozási feladatokban!

korcsolyazas20170104_2

A második osztályosok januárban voltak először osztálykeretben a jégpályán. Sokan még félve húzták fel a korcsolyát, a korlát mellett kapaszkodva vagy segédeszközzel közlekedtek a jégen. Az első próbálkozások azonban meghozták a kedvüket a korcsolyázáshoz és már várják, mikor lesz a következő alkalom.

korcsolyazas20170104_1