Májusi fesztivál

majusi_fesztival_2

Igazi összetartó erőre tett tanúbizonyságot, hogy a borús idő ellenére is nagyon sok család érkezett a hagyománnyá vált Májusi fesztiválra, amelyet 2016. május 7-én tartottunk iskolánk udvarán.

A fesztivált Bundity Zoltán igazgató úr nyitotta meg. Ezt követően iskolánk diákjai léptek fel műsoraikkal. Elsőként fuvola-, hegedű- és zongora hangjai csendültek fel, melyet követett az Iglice gyermekjáték csoport pünkösdölő játékokkal. Ezután a két angolos szakköri csoport zenés, játékos műsorát láthattuk. Iskolánk kórusának néhány tagja musicalekből énekelt. Versmondás és modern táncbemutató színesítette a műsort. Színpadi előadások zárásaként a 8. osztályosok társastánc bemutatóját láthattuk.

Ebédig diákjaink és vendégeink választhattak a felkínált szabadidős programok közül: ping-pong, aszfaltrajz, íjászat, foci, ugráló vár, valamint aikidó harcművészeti bemutató.

Délben az osztályonként elkészített bográcsos vagy grillezett ebédet fogyasztották el a gyerekek és családtagjaik.

A kötetlen délutáni program keretében beszélgetések és játékok voltak.

Bízunk benne, hogy mindenki jól érezte magát és jövőre is ilyen sokan vesznek részt az eseményen.

majusi_fesztival_1