Farsangi bál

Farsang 2016.02.04

A tél végéhez közeledve a gyerekek egyre nagyobb izgalommal várták a farsangi bál megrendezését. Az idei évben február 4-én délután tartottuk meg a farsangot a különböző korosztályok számára.

Az 1-2. osztályosok mulatságával kezdődött a délután. Minden kisgyermek beöltözött és vidáman vett részt a pedagógusok által vezetett játékokban, táncokban. 15 órától vette kezdetét a 3-4. osztályosok bálja. Náluk is a játéké és a tánctanulásé volt a főszerep egymás jelmezének a megcsodálása után. Iskolánk gimnáziumának táncosai bemutatót is tartottak a gyermekeknek és segítettek a tánctanulásban. Mindkét mulatságon szülők kínálták a tanulókat üdítővel és egy kis ennivalóval.

17 óra után kezdődött a felső tagozatos diákok farsangja. Ők osztályszinten és egyénileg is részt vettek jelmezbemutatón és versenyen. A farsangi bál minden korosztálynál vidáman, jó hangulatban telt.

Farsang 2016.02.04