Víz világnapi vetélkedő

A víz világnapja 2013

A Víz világnapja 2013 vetélkedőre 2013. március 22-én került sor a Nemzeti Környezetügyi Intézet szervezésének köszönhetően.

5.osztályos csapatunknak sikerült a város összes iskoláját maga mögé utasítania, kiváló eredménnyel az első helyen végeztek. Ezzel gemenci kisvonatozással egybekötött túrát és sok értékes tárgyjutalmat nyertek.

A csapat tagjai: Tallér Zsófia, Csukor Emese, Gavlik Renáta, Szabó Bence, Pethő Roberta, Kovács Patrik

6-7.osztályos csapatunk sem sokkal maradt le tőlük, második helyezést értek el. Ők a tárgyjutalmak mellett gyermeknapi sétahajózást nyertek.
A csapat tagjai: Kistamás Anna, Féderer Éva, Szatmári Péter, Szabó Bence, Ribár Attila, Bánhidi Dominik
A gyermekek rendkívül sokat tanulhattak, a szervezők kedvessége, türelme páratlan volt. Köszönjük az élményeket Csáki Eszter szervezőnek és munkatársainak.

Felkészítő tanáruk: Karainé Hantai Mónika