Ergométeres bajnokság

Február második hetében sárkányhajó ergométeres bajnokságot rendeztünk a 4-7 osztályos tanulóinknak.

Iskolánkban a gyerekek nagy szeretettel fogadták Komáromi Editet a Bajai Spartacus kajak kenu szakosztályának edzőjét, aki kitűnő szervezéssel bonyolította le a versenyt.

Ergométeres bajnokság - csoportkép

Első körben az osztályok minden tanulója felmérhette tudását és erejét 1 perc alatt testnevelés óra keretén belül.

Ergométeres bajnokság - gyakorlat

Az első három helyezett a saját fényképével ellátott oklevelet kapott. A két legjobb osztályonként közös "hajóba" ülve mérkőzött meg a párhuzamos osztály élversenyzőivel.

Ergométeres bajnokság - evezés

A győztes osztályok:4.a, 5.c,6.c, 7.b

Ergométeres bajnokság - díjátadó 1

Ergométeres bajnokság - díjátadó 2

.A lényeg azonban, hogy a gyerekek nagy lelkesedéssel, minden erejüket beleadva versenyeztek miközben osztálytársaik biztatták őket.Közelebb kerültek a sárkányhajó és a kenu világához, amit az is bizonyít, hogy ez a kérdés hangzott el egy 5. osztályos kisfiú szájából.
"Az igazi vízre mikor megyünk?"