szt.lászló szt. lászló - baja

Hírek

Mikulás az iskolában

2018. december 09.

December 6-án délelőtt minden osztályba ellátogatott a Mikulás.

 


Adventi gyertyagyújtás

2018. december 08.

Karácsonyt megelőzően 4 héten keresztül iskolánk intézményegységei felváltva gyújthatják meg a gyertyákat a Katona József utcai épület udvarán felállított adventi koszorún.

 


Adventi dekorálás

2018. december 08.

November utolsó napjaiban lázas munka folyik az iskola különböző termeiben és a folyosókon egyaránt.

 


Asztalitenisz Diákolimpia

2018. december 08.

Az idei tanévben intézményünk két tanulója is eredményesen szerepelt a megyei asztalitenisz diákolimpián.

 


Manó műhely

2018. december 02.

A novemberi Manó műhely foglalkozásainak témája a tél és a téli ünnepek voltak.

 


Foglalkozás az óvodában

2018. december 02.

A két leendő első osztályos tanító néni, Goreticsné Maros Zita és Rápityné Budai Edit november hónapban már második alkalommal látogattak el óvodánkba, hogy foglalkozást tartsanak az iskolába készülő nagycsoportos gyermekeknek.

 


Német nemzetiségi szavalóverseny

2018. november 25.

A Német Kisebbségi Önkormányzat és a Baja Marketing Kft. közös szervezésében került sor november 22-én délután a bajai Nemzetiségi Központban az idei német nyelvű szavalóversenyre.

 


Úszásoktatás

2018. november 25.

November hónapban kezdett el járni mindkét második osztályunk az uszodába úszásoktatásra.

 


Állatvilág–növényvilág projekt a 4.b osztályban

2018. november 25.

A Türr István Múzeum foglalkozásával nyitottuk meg a programot.

 


Szent Cecília Kulturális Bemutató

2018. november 17.

A Katolikus Kulturális Hét keretén belül szervezte meg iskolánk a Szent Cecíliáról elnevezett kulturális bemutatót.

 


„Cipősdoboz” szeretettel

2018. november 17.

Több, mint 150 cipősdobozt hoztak be intézményünk diákjai, melyet felajánlottak a rászoruló gyermekek részére.

 


Élmény a hittanórán

2018. november 17.

Hittanórán a tárgyi tudás megszerzésén túl, fontos a gyerekek nevelése, olyan készségek, képességek fejlesztése, amelyek fontosak ahhoz, hogy „emberségesebben” tudjanak élni.


Papírgyűjtés

2018. november 11.

Az őszi papírgyűjtésünk ismételten megmozgatta iskolánk diákjait, a szülőket és a tantestület tagjait.


Iskolanyitogató nagycsoportosoknak

2018. november 08.

Szeretettel várunk minden iskolánk iránt érdeklődő nagycsoportos kisgyermeket december 8-án délelőtt a Szent Imre téri épületbe egy kis kalandozásra Mosolymanóval.


Szeretetdoboz

2018. november 08.

Iskolánk csatlakozott a Máltai Szeretetszolgálat által meghirdetett gyűjtéshez.

 


Mesemondó verseny

2018. november 08.

November első hetében tartottuk meg az alsó tagozatos tanulók számára az iskolai mesemondó versenyt.

 


Manó műhely

2018. november 01.

Október végén is nagyon várták a gyerekek, hogy a délutános nevelők kihirdessék milyen foglalkozások közül választhatnak.


Mese projekt a 4.b osztályban

2018. október 23.

BENEDEK ELEK születésnapja a NÉPMESE NAPJA!

„A nagy mesemondó” 159 éve született október 30-án.

Ezen a napon hirdettük meg a programot közös plakátkészítéssel!

 


Óvodások jártak nálunk

2018. október 19.

Október 18-án délután a Szent László ÁMK Óvodájának nagycsoportosai ellátogattak hozzánk az iskolába.

 


A leendő elsős tanító nénik bemutatkoznak

2018. október 12.

Iskolánk a 2019/2020-as tanévben is két osztályt kíván indítani. A leendő első osztályos tanító nénik: Goreticsné Maros Zita és Rápityné Budai Edit. Így mutatkoznak be:

 


Terményhálaadás

2018. október 10.

Október 9-én délelőtt az általános iskola tanulói közös terményhálaadó szentmisén vettek részt.

 


Interaktiv_foglalkozas_11

Interaktív foglalkozás

2018. október 07.

Október 3-án délelőtt a 4.a osztály ellátogatott a Türr István Múzeumba, ahol egy szüreti témát feldolgozó interaktív pedagógiai foglalkozáson vettek részt a gyerekek.

 


Idén is megnyílt a „Manó műhely”

2018. szeptember 30.

Szeptember utolsó péntekén mindenki várta a délutánt, hiszen a leckeírás helyett vidám zenei és kézműves foglalkozások várták a diákokat.

 


Bűvösvölgyben jártunk!

2018. szeptember 30.

Nagyszerű, különleges élményben volt része a 7.a és 7.c osztálynak 09. 25-én Budapesten. Egy izgalmas regisztrációs folyamat után, részt vehettünk a Média-értés Központ által szervezett programon, amit azért hoztak létre, hogy megtanítsák és támogassák a gyerekeket a média tudatos, biztonságos használatában.

 


Így élmény a tanulás

2018. szeptember 24.

Rendhagyó környezetismeret órát tartottak a 2.b osztályos gyerekek Pörbölyön.

 


Iskolagyümölcs

2018. szeptember 14.

Iskolánk a korábbi évekhez hasonlóan továbbra is részt vesz az Iskolagyümölcs-programban.

 


Vodicai zarándoklat

2018. szeptember 14.

Az idei tanévben is megszervezte iskolánk szeptember 9-én délelőtt a gyalogos zarándoklatot Vodicára.

 


Projekt napok

2018. szeptember 14.

Az első tanítási hét elejére szervezett projekt napok nagyban segítették a diákokat, hogy a nyári szünet szabadsága után visszazökkenjenek az iskolai életbe.

 


Veni Sancte

2018. szeptember 14.

Szeptember 3-án délelőtt intézményi szintű szentmisével kezdte meg Szabolcs atya a tanévet.

 


Tanévnyitó szentmise

2018. augusztus 30.

Tiszelt Szülők!

A tanulók szeptember 3-án délelőtt 8:30-kor közös tanévnyitó szentmisén vesznek részt. Ezért kérjük, hogy a gyerekek egyenruhában érkezzenek az iskolába. Váltóruhát hozhatnak.

Köszönjük!


Tájékoztató E-menza 2018/2019. tanév

2018. augusztus 16.

Általános iskolai tanulók étkezéssel kapcsolatos személyes ügyintézése 2018.augusztus 27-én a tankönyvosztással egy időben, illetve augusztus 30-31-én, valamint szeptember 3-7 -ig 7:30-15:30-ig. A kormányrendelet 8.sz. melléklet szerinti nyilatkozat (online letölthető) kitöltése és a kedvezményre jogosító igazolások, új tanulók menzakártya igénylése, étkezés megrendelése, befizetése után történhet az étkezés igénybevétele. Az ügyek intézése online vagy személyesen történhet.

 


Tankönyvosztás 2018/2019

2018. augusztus 09.

A tankönyvosztás augusztus 27-én lesz délelőtt 8-tól 12-ig és délután 13:30-tól 17:30-ig.


Helye: C-épület, kémia terem.


Változás az egészségügyi ellátásban

2018. augusztus 09.

2018. JÚLIUS 1-TŐL AZ ISKOLA-EGÉSZSÉGÜGYI ELLÁTÁSBAN VÁLTOZÁS TÖRTÉNT!

 


Ponty-Poronty Úszóverseny

2018. június 10.

Június 9-én délelőtt rendezték meg a Városi Sportuszodában a Ponty-Poronyt Úszóversenyt. Horváth Zsófia várta a jól úszó első és másodikos tanulókat reggel az uszoda előtt.


DÖK nap

2018. június 02.

Ezen a napon az alsó tagozaton tanuló diákok vegyes csapatokban járták a Petőfi-szigetet, ahol a tanítónők különböző játékos feladatokkal várták őket.

 


Osztálykirándulások

2018. június 02.

Iskolánkban szokás a tanév végéhez közeledve az osztályonkénti kirándulások megszervezése.

 


Országos német vers- ésprózamondó verseny

2018. május 21.

Iskolánk két tanulója vehetett részt az idei tanévben a Budapesten megrendezésre került országos német szavalóversenyen.

 


Német nemzetiségi előadás

2018. május 21.

Az alsó tagozatos diákok német táncházban vettek részt, a felső tagozatos diákoknak pedig előadást szerveztünk német nemzetiségi témában.

 


Anyák napja

2018. május 21.

Május hónapban a tanulók meglepetéssel készülnek édesanyjuk és nagymamájuk számára.

 


Elsőáldozás

2018. május 21.

Május 13-án, vasárnap délelőtt a fél 11-es Szent Lászlós szentmise keretében 54 tanuló járult első alkalommal szentáldozáshoz.

 


Bajai Mozaik

2018. május 21.

A közelmúltban, a fenti névvel került megrendezésre iskolánkban, a Szent László ÁMK Általános Iskolájában, az egykor méltán népszerű helyismereti verseny.


Családi fesztivál

2018. május 13.

Május 12-én általános iskolánk pedagógusai, diákjai és szüleik együtt töltöttek egy vidám, játékkal, beszélgetéssel, főzéssel egybekötött délelőttöt a nagy épület udvarán.

 


Anyák napi táncbemutató

2018. május 13.

A Szent László ÁMK nyolcadikosai szeptember óta heti 2 órában tanultak a mindennapos testnevelés keretein belül társastáncot.


Cserkész szavaló- és mesemondó verseny

2018. május 13.

Intézményünk több intézményegységéből is eredményesen szerepeltek a tanulók a „Cserkészek az Ifjúságért Alapítvány” által szervezett nemzetközi vers- és mesemondó versenyen.

 


Német nemzetiségi táncház

2018. május 06.

Május 2-án délután német nemzetiségi táncházat szerveztünk a legkisebbek részére.

 


Manó műhely áprilisban

2018. május 01.

A téli időszak kézműves foglalkozásai után a tanulók többször választják a mozgásos, játékos elfoglaltságokat.

 


Német szavalóverseny Császártöltésen

2018. május 01.

Április 27-én délelőtt több tehetséges diákunk mérte össze tudását Császártöltésen a Német-Német Nemzetiségi Szavalóversenyen.

 


Rendőr nap

2018. május 01.

Április 20-án délelőtt több osztályunk is ellátogatott a Petőfi-szigetre, ahol a „Rendőr napon” több érdekes program is várta az érdeklődő diákokat.

 


Mátyás király emlékév

2018. április 26.

Nagy büszkeséggel és nagy örömmel fogadtuk a szakmai zsűri azon döntését, hogy a Szent László ÁMK Általános Iskolájának 5. a osztályos kisdiákjai a Mátyás király- emlékév versenysorozatán III. helyezést értek el.


Váralján túráztunk

2018. április 22.

A régen tervezett váraljai túra most végre megvalósult!


Látogatás Kiskőrösön

2018. április 22.

Az 5.a és az 5.c osztály ellátogatott Kiskőrösre a János Vitéz Látogtóközpontba, ahol interaktív eszközök, szimulátorok segítségével végigjárhatták a János Vitéz kalandjait. 5-6 fős csoportokban mesés utazást tettek a mű egyes fejezeteinek felidézésével.


Beiratkozás

2018. március 16.

Időpontja:

április 12. csütörtök 8-19 óráig,

április13. péntek 8-19 óráig.

Helye: Szent Imre tér 3.

 


Keresztelés

2018. április 08.

Április 8-án délelőtt a Szent Lászlós szentmise keretében több gyermek is felvette a keresztség szentségét.

 


Szakköri bemutatkozás: sakk a „Sakkpalota”módszerével

2018. április 08.

Iskolánk széles spektrumú, változatos szakkör kínálatában már harmadik éve megtalálható a Sakkpalota program.

 


Gyermekrajz pályázat

2018. április 08.

A Kutyával Egy Mosolyért Alapítvány rajzpályázatára iskolánk tanulói is küldtek pályamunkákat.

 


Manó műhely

2018. április 08.

A tanulók minden hónap végén, így március hónapban is választhattak a pedagógusok által felkínált foglalkozási lehetőségek közül.

 


Keresztút

2018. április 08.

A tavaszi szünet előtt hagyomány iskolánkban, hogy az alsó tagozatos tanulók egy közös keresztúton vesznek részt.

 


Március 15-ei megemlékezés

2018. március 16.

Iskolánk felső tagozatos tanulói és az iskolai énekkar tagjai adták a műsort az 1848. március 15-ei események emlékére.

 


Megyei német nyelvű vers- és prózamondó verseny

2018. március 16.

Az iskolai német nyelvű szavalóverseny győztesei képviselték iskolánkat a megyei német vers- és prózamondó versenyen.

 


Domonkos szerzetesek az iskolában

2018. március 16.

Március hónapban 3 napon keresztül Domonkos-rendi szerzetesek és szerzetesnővérek látogatták az osztályokat iskolánkban.


Iskolai szavalóverseny

2018. március 16.

Március 6-án délután tartottunk szavalóversenyt az alsó tagozatos gyermekek számára.

 


Iskolai német nyelvű szavalóverseny

2018. március 04.

Március 2-án délután tartottuk meg az alsó tagozat számára az iskolai szintű német nyelvű szavalóversenyt.

 


Környezetismeret óra a múzeumban

2018. március 04.

A Szent László ÁMK 3. b osztálya részt vett a Türr István Múzeum által nyújtott, élményalapú múzeumpedagógiai tanórán.

 


Nyílt napok - február 26 - 27.

2018. február 17.

Szeretettel várjuk Önt és nagycsoportos gyermekét a nyílt napjainkra!

Időpont: február 26., hétfő és február 27., kedd

Helyszín: Szent Imre tér 3.

Beiskolázási szülői értekezlet: február 28., szerda 17 óra

Diákjaink szülei számára február 28-án délelőtt tartunk nyílt napot.

 


Nyílt napok - február 28.

2018. február 17.

Saját szüleink számára február 28-án délelőtt tartunk nyílt órákat a Szent Imre téren.

Azok a nagycsoportos gyerekek és szüleik, akik elsős vagy másodikos tanórát szeretnének látogatni, ezen a napon is ellátogathatnak hozzánk. Szeretettel várjuk őket!

Az osztályok órarendje a következő:

 


Hozd a formád!

2018. február 17.

Február 17-én délelőtt a „Hozd a formád!” programsorozat keretében játékos sportvetélkedőn vehettek részt iskolánk mozogni vágyó diákjai és szüleik.

 


Együttműködés a tanórákon

2018. február 10.

Iskolánkban fontos, hogy a tanulók segítsék egymást, tanuljanak egymástól.

 


Farsangi bál

2018. február 10.

Február 7-én a felső tagozatosok, február 8-án délután pedig az alsó tagozatos gyerekek farsangi mulatságára került sor.

 


Szakköri bemutatkozás: népi gyermekjáték

2018. február 10.

Mozgás - játék – öröm

 


Szakköri bemutatkozás: labdarúgás a Szent László ÁMK-ban

2018. február 10.

A 2017/2018-as tanévben is szervezett keretek között működik intézményünkben a labdarúgás oktatása.


Balázsolás

2018. február 10.

Február 3-án a keresztény kalendárium Szent Balázs napját ünnepli.

 


Iskolán kívüli tevékenységek

2018. február 10.

Könyvtári óra és múzeumlátogatás:

 


Manóműhely januárban is

2018. január 28.

A tanulók minden hónapban nagyon várják az utolsó pénteket, amikor nem kapnak házi feladatot és helyette a délutános nevelőik által felkínált foglalkozásokon vesznek részt.

 


Mese Kuckó program

2018. január 18.

A Mese Kuckó 2016 nyarán született meg. A program kidolgozását végző munkatársak dr. Szluha Gyuláné, Csukorné Rácz Aranka és Pallaginé Pópé Mónika. Fontos megemlítenünk Kádár Annamária és Boldizsár Ildikó pszichológusok e témában írt könyveit, amelyek szakmai segítséget nyújtottak a Mese Kuckó program megszületéséhez.

 


Ha nagycsoportos vagy, itt a helyed!

2018. január 14.

Gyere el hozzánk szüleiddel február 3-án, és ismerkedj meg a leendő első osztályos tanító nénikkel!

 


Múzeumpedagógiai foglalkozások

2018. január 14.

A 4.b. osztály tanulói a múzeumban voltak, ahol megismerkedtek a mézeskalácssütés eszközeivel, hagyományával és a foglalkozás alatt megsüthették saját mézeskalácsukat.


Iskolai mesekaland - nagycsoportosoknak

2018. január 07.

December 2-án délelőtt ellátogathattak hozzánk az iskolába készülő nagycsoportos gyerekek.


Betlehemes műsor

2018. január 07.

Óvodás gyerekek betlehemes műsorát tekinthették meg tanulóink a kis épületben a téli szünetet megelőzően.

 


Óvodai foglalkozások

2017. december 10.

A Szent László ÁMK óvodájában jártak a leendő első osztályos tanító nénik.

 


Madárkalács-készítés a 2. bosztályban

2017. december 10.

November 23-án Kékesi Gabriella, Brigikénk édesanyja tartott nálunk „szülői órát”.


Mikulás az iskolában

2017. december 06.

December 6-án délelőtt a Mikulás ellátogatott minden osztályba.

 


Bácsszentgyörgyi Játékgyárban járt a 3.b osztály

2017. december 06.

Szeretettel fogadtak minket és mutatták meg nekünk a játékgyárat.


Adventi gyertyagyújtás

2017. december 06.

Az adventi időszakban minden héten meggyújtunk egy gyertyát a Katona József utcai épületben felállított adventi koszorún.

 


Adventi dekorálás

2017. december 06.

Iskolánkban évek óta hagyomány, hogy advent időszakára ünneplőbe öltöztetjük az osztálytermeket, a folyosókat, az ebédlőket, ezzel is készülve az egyik legszebb ünnepre, a karácsonyra.

 


Leendő elsős tanító nénik bemutatkozása

2017. december 03.

Iskolánk a 2018/2019-es tanévben két első osztályt kíván indítani.

 

A leendő elsős tanító nénik: Borosné Pintér Brigitta és Galiczné Szabó Orsolya.

 

Így mutatkoznak be:


Német bábszínház

2017. december 03.

Iskolánk alsó tagozatának három osztálya vett részt november végén a szekszárdi Deutsche Bühne Színház „Mesék a bőröndből” programjának egyik előadásán.

 


Úszás

2017. december 03.

Második osztályos tanulóink október és november hónapban úszásoktatáson vettek részt.

 


Iskolai mesekaland

2017. november 26.

Kedves Nagycsoportosok!
Gyertek el hozzánk egy kalandozásra a Szent László ÁMK Általános Iskolájába december 2-án, szombaton délelőtt 9 órára.
Hozzátok magatokkal szüleiteket is!
Cím: Baja, Szent Imre tér 3.
altalanosiskola.sztlaszlo.hu


Német nemzetiségi szavalóverseny

2017. november 26.

Tanulóink idén is szépen szerepeltek a Nemzetiségi Központban megrendezésre került német nemzetiségi szavalóversenyen.

 


Manó Műhely gyerekszemmel

2017. november 26.

Szabó Vencel vagyok, 4.b osztályos tanuló. A napközis tanító nénink, Bogi néni és a többi délutános tanító néni Manó műhelyt szerveznek nekünk, gyerekeknek.


Könyvtárlátogatás

2017. november 26.

A 3.a osztályosokkal november 14-én ellátogattunk az Ady Endre Városi Gyermekkönyvtárba.


Márton nap

2017. november 11.

A Katolikus Kulturális Hét első rendezvényeként tartotta meg iskolánk november 10-én délután a Márton napi városi szintű lampionos körmenetet.

 


Mesemondó verseny

2017. november 11.

Egyre többen és többen leszünk….

A Szent László ÁMK Általános Iskola november első felében szervezte meg az iskolai szintű mesemondó versenyt mind az alsó, mind a felső tagozaton.

 


Barangolás a „Szemfüles ösvényen”

2017. november 11.

Iskolánk tanítói nagy gondot fordítanak arra, hogy a megszerezhető tudást a lehető legtöbb oldalról megközelítve kínálják fel a gyerekeknek. Ennek egyik módja az iskolán kívüli tevékenységek szervezése, melyekkel a tapasztalati úton történő tanulást támogatjuk.

 


Országos csapatbajnokság sakkban

2017. november 11.

Könyves Álmos, iskolánk 5/a osztályos tanulója a hétvégén Szombathelyen versenyzett a Gyermek Országos Csapatbajnokságon.17 csapat küzdött egymással, ahol a Baptista Sakkiskola csapata végig az élen vette az akadályokat. Álmos az éltáblán szerzett győzelmeivel oroszlánrészt vállalt és bebiztosította csapata számára az előkelő első helyet.

 


Z- generáció

2017. november 05.

A Z- generáció gyermekei, avagy a digitális bennszülöttek helye a világban


Nagy öröm a Szent Imre téren

2017. október 26.

Az ősz folyamán megújult az iskolaudvar a Szent Imre téren.

 


Első látogatás az iskolában

2017. október 22.

Intézményünk óvodájának nagycsoportos gyermekei október 19-én délután ellátogattak az iskolánkba.

 


Terményhálaadó ünnep

2017. október 22.

Október 17-én délelőtt az általános iskola tanulói közös terményhálaadó szentmisén vettek részt.

 


Sulisárkány

2017. október 08.

Szeptember 23-án a Magyar Kajak Kenu Szövetség rendezésében zajlott a Sulisárkány Országos Döntő, ahol 6-7. osztályos csapatunk(I. kcs) hetedik helyezést ért el.


Kirándulás Ozorán

2017. október 08.

A Szent László ÁMK 4.b. osztálya kirándulást tett Ozorán.


Manó műhely

2017. október 01.

Szeptember 29-én tartották délutános nevelőink az első idei Manó műhelyt a kisdiákok számára.

 


Zöldség és gyümölcs az iskolában

2017. október 01.

Az ősz folyamán már két alkalommal kóstolhattak a tanulók különböző gyümölcsöket és zöldségeket.

 


Látogatás az AXIÁL-nál

2017. szeptember 17.

A 3.a osztállyal szeptember 14-én, Zita néni és Marika néni kíséretével az AXIÁL Kft telephelyén jártuk.


Projektnapok

2017. szeptember 10.

Szeptember 4-én és 5-én projektnapokkal kezdtük a tanévet. Minden osztály egy-egy témát dolgozott fel játékos formában. Ez a 2 nap alkalmat adott tapasztalatok szerzésére, közösségépítésre. A 2.a osztály a vízzel foglalkozott ezen a 2 napon.


Első nap az iskolában

2017. szeptember 10.

A tanító nénik szépen feldíszített osztálytermekben várták első nap tanítványaikat.


Képgaléria
Az általános iskolák bemutatása
Táncvizsga 2014
Eredmények
  • Magyar nyelv és irodalom

    Mesemondó verseny

     

    Iskolai mesemondó verseny:

    1-2. osztályos kategória:

    1. hely: Bárdos Levente Mátyás 1.b

    2. hely: Huszár Hanna 2.b

    3. hely: Csúri Lara 1.c

    Különdíj: Varga-Kéki György 1.b

    Kovács Miksa 1.a

     

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Szabó Vencel 3.b

    2. hely: Tarnay Dorka 4.a

    3. hely: Szabó Dávid 3.a

    Különdíj: Deszecsár Dorotea 4.a

     

    5-6. osztályos kategória:

    1. hely: Máthé Kristóf 5.c

    2. hely: Sós Melitta 5.c

    3. hely: Virág Ramóna Liza 5.c

    Különdíj: Gőbl Regina 5.c

     

    7-8. osztályos kategória:

    1. hely: Fenyvesi Máté 8.a

    2. hely: Kockás Nikolett 7.a

    3. hely: Farkas Emília 7.a

     

    Városi mesemondó verseny:

    3-4. osztályos kategória:

    Különdíj: Szabó Vencel 3.b

     

    5-6. osztályos kategória:

    Különdíj: Máthé Kristóf 5.c

     

    7-8. osztályos kategória:

    Különdíj: Fenyvesi Máté 8.a

     

    Cserkészek az Ifjúságért Alapítvány vers és mesemondó versenye:

    1-2. osztályos kategória:

    1. hely: Bárdos Levente Mátyás 1.b

    3. hely: Varga-Kéki György 1.b

     

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Szabó Vencel 3.b

     

     

    Versmondó verseny:

    Iskolai versmondó verseny:

    1-2. osztályos kategória:

    1. hely: Csúri Lara 1.c

    2. hely: Pozsonyi Borka Kata 2.b

    3. hely: Bárdos Levente Mátyás 1.b

    Különdíj: Simonics Sára 2.a

     

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Szabó Vencel 3.b

    2. hely: Laczi Emese 3.b

    3. hely: Kincs János 4.a

    Különdíj: Nánai Réka 3.b

    Ikotity Réka 3.a

     

     

    Felső tagozat:

    1. hely: Lucic Adrián 6.c

    2. hely: Hodován Jolán 6.a

    3. hely: Gombos Csaba 5.c

    Különdíj: Fenyvesi Máté 8.a

     

    Cserkészek az Ifjúságért Alapítvány vers és mesemondó versenye:

     

    3-4. osztályos kategória:

    3. hely: Tarnay Lili 4.a

    Különdíj: Virág Anna 4.a

    Szabó Vencel 3.b

     

    Megyei Nyelvész verseny:

    8. hely: Koprivanacz Luca 1.b

    ,
  • Német nyelv és irodalom

    Járási német szavalóverseny:

    1-2. osztályos kategória:

    1. hely: Pozsonyi Borka Kata 2.b

    2. hely: Varga-Kéki György 1.b

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Virág Anna 4.a

    Különdíj: Pohankovics Keve Levente 4.a

     

    Iskolai német szavalóverseny:

    1. osztályos kategória:

    1. hely: Letenovics Hanna 1.a

    2. hely: Sziebert Áron 1.a

    3. hely: Szalai Milla 1.a

    Sziebert Katalin 1.a

     

    2. osztályos kategória:

    1. hely: Pozsonyi Borka Kata 2.b

    2. hely: Kiss Máté 2.b

    3. hely: Barna Botond 2.b

    Szedres Eszter 2.a

     

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Virág Anna 4.a

    2. hely: Szabó Dávid 3.a

    3. hely: Kalmár Zsófia 3.a

    Különdíj: Kincs János 4.a

    Gálovits Gréta 3.b

     

    Megyei német szavalóverseny:

    1-2. osztályos kategória:

    1. hely: Pozsonyi Borka Kata 2.b

     

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Virág Anna 4.a

     

    Császártöltési Német-Német Nemzetiségi Szavalóverseny

    1-2. osztályos kategória:

    1. hely: Pozsonyi Borka Kata 2.b

     

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Virág Anna 4.a

     

    Országos német szavalóverseny:

    1-2. osztályos kategória:

    17. hely: Pozsonyi Borka Kata 2.b

     

    3-4. osztályos kategória:

     

    18. hely: Virág Anna 4.a

     

    ,
  • Matematika

    Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei:

    27. hely: Szabó Vencel 3.b

     

    ,
  • Sakk

    Országos Diákolimpia :

    1. hely: Könyves Álmos 4.a

     

    ,
  • Rajzpályázatok

    Víz Világnapja

    2. hely: Kiss Virág 2.a

     

    Jézus élete

    2. hely: Putnik Zsófia 1.b

     

    Örökségszálló:

    1. hely: Nagy Norina Angyalka 1.a

     

    ,
  • Sport

    Agatics József Teremlabdarúgó Torna:

    1. hely: IV. korcsoportos csapat

    2. hely: III. korcsoportos csapat

     

    Fenyőfa kupa:

    3. hely: IV. korcsoportos csapat

    3. hely: III. korcsoportos csapat

    1. hely: II. korcsoportos csapat

    3. hely: I. korcsoportos csapat

     

    Footsal Diákolimpia körzeti döntő:

    1. hely: IV. korcsoportos csapat

     

    Kispályás labdarúgás diákolimpia:

    1. hely: IV. korcsoportos csapat

     

    Szesztrienka József Labdarúgó Torna:

    2. hely: I. korcsoportos csapat

    2. hely: II. korcsoportos csapat

    1. hely: IV. korcsoportos csapat

     

    Diákolimpia városi döntő:

    2. hely: I. korcsoportos csapat

     

    Diákolimpia körzeti döntő:

    2. hely: I. korcsoportos csapat

     

     

    Úszás Diákolimpia

    Megyei döntő:

     

    Mellúszás:

    2. hely: Berberovics Kíra

    2. hely: Barta Balázs

    6. hely: Blum Emma

    8. hely: Szabados Martin

    9. hely: Hornyák Regő

     

    Hátúszás:

    1. hely: Albert Erika

    4. hely: Hodován Klára

     

    Gyorsúszás:

    1. hely: Kalmár Nóra

    3. hely: Albert Erika

    4. hely: Hodován Klára

    4. hely: Barta Balázs

    6. hely: Berberovics Kíra

     

    Városi döntő:

     

    Mellúszás:

    1. hely: Berberovics Kíra (50m)

    2. hely: Blum Emma (50m)

    2. hely: Szabados Martin (100m)

     

    Hátúszás:

    2. hely: Hornyák Regő (50m)

     

    Gyorsúszás:

    1. hely: Kalmár Nóra (100m)

    2. hely: Berberovics Kíra (100m)

     

    Megyei kispályás Floorball Diákolimpia

    1. hely: III. korcsoportos csapat

     

    ,
  • 2013/2014 Eredmények

    ,
  • 2012/2013 Eredmények

    ,
  • 2011/2012 Eredmények

    ,
  • 2010/2011 Eredmények

    ,
  • 2009/2010 Eredmények

    ,
  • 2008/2009 Eredmények

    ,