szt.lászló szt. lászló - baja

Hírek

A leendő elsős tanító nénik bemutatkoznak

2018. október 12.

Iskolánk a 2019/2020-as tanévben is két osztályt kíván indítani. A leendő első osztályos tanító nénik: Goreticsné Maros Zita és Rápityné Budai Edit. Így mutatkoznak be:

 


Terményhálaadás

2018. október 10.

Október 9-én délelőtt az általános iskola tanulói közös terményhálaadó szentmisén vettek részt.

 


Interaktiv_foglalkozas_11

Interaktív foglalkozás

2018. október 07.

Október 3-án délelőtt a 4.a osztály ellátogatott a Türr István Múzeumba, ahol egy szüreti témát feldolgozó interaktív pedagógiai foglalkozáson vettek részt a gyerekek.

 


Idén is megnyílt a „Manó műhely”

2018. szeptember 30.

Szeptember utolsó péntekén mindenki várta a délutánt, hiszen a leckeírás helyett vidám zenei és kézműves foglalkozások várták a diákokat.

 


Bűvösvölgyben jártunk!

2018. szeptember 30.

Nagyszerű, különleges élményben volt része a 7.a és 7.c osztálynak 09. 25-én Budapesten. Egy izgalmas regisztrációs folyamat után, részt vehettünk a Média-értés Központ által szervezett programon, amit azért hoztak létre, hogy megtanítsák és támogassák a gyerekeket a média tudatos, biztonságos használatában.

 


Így élmény a tanulás

2018. szeptember 24.

Rendhagyó környezetismeret órát tartottak a 2.b osztályos gyerekek Pörbölyön.

 


Iskolagyümölcs

2018. szeptember 14.

Iskolánk a korábbi évekhez hasonlóan továbbra is részt vesz az Iskolagyümölcs-programban.

 


Vodicai zarándoklat

2018. szeptember 14.

Az idei tanévben is megszervezte iskolánk szeptember 9-én délelőtt a gyalogos zarándoklatot Vodicára.

 


Projekt napok

2018. szeptember 14.

Az első tanítási hét elejére szervezett projekt napok nagyban segítették a diákokat, hogy a nyári szünet szabadsága után visszazökkenjenek az iskolai életbe.

 


Veni Sancte

2018. szeptember 14.

Szeptember 3-án délelőtt intézményi szintű szentmisével kezdte meg Szabolcs atya a tanévet.

 


Tanévnyitó szentmise

2018. augusztus 30.

Tiszelt Szülők!

A tanulók szeptember 3-án délelőtt 8:30-kor közös tanévnyitó szentmisén vesznek részt. Ezért kérjük, hogy a gyerekek egyenruhában érkezzenek az iskolába. Váltóruhát hozhatnak.

Köszönjük!


Tájékoztató E-menza 2018/2019. tanév

2018. augusztus 16.

Általános iskolai tanulók étkezéssel kapcsolatos személyes ügyintézése 2018.augusztus 27-én a tankönyvosztással egy időben, illetve augusztus 30-31-én, valamint szeptember 3-7 -ig 7:30-15:30-ig. A kormányrendelet 8.sz. melléklet szerinti nyilatkozat (online letölthető) kitöltése és a kedvezményre jogosító igazolások, új tanulók menzakártya igénylése, étkezés megrendelése, befizetése után történhet az étkezés igénybevétele. Az ügyek intézése online vagy személyesen történhet.

 


Tankönyvosztás 2018/2019

2018. augusztus 09.

A tankönyvosztás augusztus 27-én lesz délelőtt 8-tól 12-ig és délután 13:30-tól 17:30-ig.


Helye: C-épület, kémia terem.


Változás az egészségügyi ellátásban

2018. augusztus 09.

2018. JÚLIUS 1-TŐL AZ ISKOLA-EGÉSZSÉGÜGYI ELLÁTÁSBAN VÁLTOZÁS TÖRTÉNT!

 


Ponty-Poronty Úszóverseny

2018. június 10.

Június 9-én délelőtt rendezték meg a Városi Sportuszodában a Ponty-Poronyt Úszóversenyt. Horváth Zsófia várta a jól úszó első és másodikos tanulókat reggel az uszoda előtt.


DÖK nap

2018. június 02.

Ezen a napon az alsó tagozaton tanuló diákok vegyes csapatokban járták a Petőfi-szigetet, ahol a tanítónők különböző játékos feladatokkal várták őket.

 


Osztálykirándulások

2018. június 02.

Iskolánkban szokás a tanév végéhez közeledve az osztályonkénti kirándulások megszervezése.

 


Országos német vers- ésprózamondó verseny

2018. május 21.

Iskolánk két tanulója vehetett részt az idei tanévben a Budapesten megrendezésre került országos német szavalóversenyen.

 


Német nemzetiségi előadás

2018. május 21.

Az alsó tagozatos diákok német táncházban vettek részt, a felső tagozatos diákoknak pedig előadást szerveztünk német nemzetiségi témában.

 


Anyák napja

2018. május 21.

Május hónapban a tanulók meglepetéssel készülnek édesanyjuk és nagymamájuk számára.

 


Elsőáldozás

2018. május 21.

Május 13-án, vasárnap délelőtt a fél 11-es Szent Lászlós szentmise keretében 54 tanuló járult első alkalommal szentáldozáshoz.

 


Bajai Mozaik

2018. május 21.

A közelmúltban, a fenti névvel került megrendezésre iskolánkban, a Szent László ÁMK Általános Iskolájában, az egykor méltán népszerű helyismereti verseny.


Családi fesztivál

2018. május 13.

Május 12-én általános iskolánk pedagógusai, diákjai és szüleik együtt töltöttek egy vidám, játékkal, beszélgetéssel, főzéssel egybekötött délelőttöt a nagy épület udvarán.

 


Anyák napi táncbemutató

2018. május 13.

A Szent László ÁMK nyolcadikosai szeptember óta heti 2 órában tanultak a mindennapos testnevelés keretein belül társastáncot.


Cserkész szavaló- és mesemondó verseny

2018. május 13.

Intézményünk több intézményegységéből is eredményesen szerepeltek a tanulók a „Cserkészek az Ifjúságért Alapítvány” által szervezett nemzetközi vers- és mesemondó versenyen.

 


Német nemzetiségi táncház

2018. május 06.

Május 2-án délután német nemzetiségi táncházat szerveztünk a legkisebbek részére.

 


Manó műhely áprilisban

2018. május 01.

A téli időszak kézműves foglalkozásai után a tanulók többször választják a mozgásos, játékos elfoglaltságokat.

 


Német szavalóverseny Császártöltésen

2018. május 01.

Április 27-én délelőtt több tehetséges diákunk mérte össze tudását Császártöltésen a Német-Német Nemzetiségi Szavalóversenyen.

 


Rendőr nap

2018. május 01.

Április 20-án délelőtt több osztályunk is ellátogatott a Petőfi-szigetre, ahol a „Rendőr napon” több érdekes program is várta az érdeklődő diákokat.

 


Mátyás király emlékév

2018. április 26.

Nagy büszkeséggel és nagy örömmel fogadtuk a szakmai zsűri azon döntését, hogy a Szent László ÁMK Általános Iskolájának 5. a osztályos kisdiákjai a Mátyás király- emlékév versenysorozatán III. helyezést értek el.


Váralján túráztunk

2018. április 22.

A régen tervezett váraljai túra most végre megvalósult!


Látogatás Kiskőrösön

2018. április 22.

Az 5.a és az 5.c osztály ellátogatott Kiskőrösre a János Vitéz Látogtóközpontba, ahol interaktív eszközök, szimulátorok segítségével végigjárhatták a János Vitéz kalandjait. 5-6 fős csoportokban mesés utazást tettek a mű egyes fejezeteinek felidézésével.


Beiratkozás

2018. március 16.

Időpontja:

április 12. csütörtök 8-19 óráig,

április13. péntek 8-19 óráig.

Helye: Szent Imre tér 3.

 


Keresztelés

2018. április 08.

Április 8-án délelőtt a Szent Lászlós szentmise keretében több gyermek is felvette a keresztség szentségét.

 


Szakköri bemutatkozás: sakk a „Sakkpalota”módszerével

2018. április 08.

Iskolánk széles spektrumú, változatos szakkör kínálatában már harmadik éve megtalálható a Sakkpalota program.

 


Gyermekrajz pályázat

2018. április 08.

A Kutyával Egy Mosolyért Alapítvány rajzpályázatára iskolánk tanulói is küldtek pályamunkákat.

 


Manó műhely

2018. április 08.

A tanulók minden hónap végén, így március hónapban is választhattak a pedagógusok által felkínált foglalkozási lehetőségek közül.

 


Keresztút

2018. április 08.

A tavaszi szünet előtt hagyomány iskolánkban, hogy az alsó tagozatos tanulók egy közös keresztúton vesznek részt.

 


Március 15-ei megemlékezés

2018. március 16.

Iskolánk felső tagozatos tanulói és az iskolai énekkar tagjai adták a műsort az 1848. március 15-ei események emlékére.

 


Megyei német nyelvű vers- és prózamondó verseny

2018. március 16.

Az iskolai német nyelvű szavalóverseny győztesei képviselték iskolánkat a megyei német vers- és prózamondó versenyen.

 


Domonkos szerzetesek az iskolában

2018. március 16.

Március hónapban 3 napon keresztül Domonkos-rendi szerzetesek és szerzetesnővérek látogatták az osztályokat iskolánkban.


Iskolai szavalóverseny

2018. március 16.

Március 6-án délután tartottunk szavalóversenyt az alsó tagozatos gyermekek számára.

 


Iskolai német nyelvű szavalóverseny

2018. március 04.

Március 2-án délután tartottuk meg az alsó tagozat számára az iskolai szintű német nyelvű szavalóversenyt.

 


Környezetismeret óra a múzeumban

2018. március 04.

A Szent László ÁMK 3. b osztálya részt vett a Türr István Múzeum által nyújtott, élményalapú múzeumpedagógiai tanórán.

 


Nyílt napok - február 26 - 27.

2018. február 17.

Szeretettel várjuk Önt és nagycsoportos gyermekét a nyílt napjainkra!

Időpont: február 26., hétfő és február 27., kedd

Helyszín: Szent Imre tér 3.

Beiskolázási szülői értekezlet: február 28., szerda 17 óra

Diákjaink szülei számára február 28-án délelőtt tartunk nyílt napot.

 


Nyílt napok - február 28.

2018. február 17.

Saját szüleink számára február 28-án délelőtt tartunk nyílt órákat a Szent Imre téren.

Azok a nagycsoportos gyerekek és szüleik, akik elsős vagy másodikos tanórát szeretnének látogatni, ezen a napon is ellátogathatnak hozzánk. Szeretettel várjuk őket!

Az osztályok órarendje a következő:

 


Hozd a formád!

2018. február 17.

Február 17-én délelőtt a „Hozd a formád!” programsorozat keretében játékos sportvetélkedőn vehettek részt iskolánk mozogni vágyó diákjai és szüleik.

 


Együttműködés a tanórákon

2018. február 10.

Iskolánkban fontos, hogy a tanulók segítsék egymást, tanuljanak egymástól.

 


Farsangi bál

2018. február 10.

Február 7-én a felső tagozatosok, február 8-án délután pedig az alsó tagozatos gyerekek farsangi mulatságára került sor.

 


Szakköri bemutatkozás: népi gyermekjáték

2018. február 10.

Mozgás - játék – öröm

 


Szakköri bemutatkozás: labdarúgás a Szent László ÁMK-ban

2018. február 10.

A 2017/2018-as tanévben is szervezett keretek között működik intézményünkben a labdarúgás oktatása.


Balázsolás

2018. február 10.

Február 3-án a keresztény kalendárium Szent Balázs napját ünnepli.

 


Iskolán kívüli tevékenységek

2018. február 10.

Könyvtári óra és múzeumlátogatás:

 


Manóműhely januárban is

2018. január 28.

A tanulók minden hónapban nagyon várják az utolsó pénteket, amikor nem kapnak házi feladatot és helyette a délutános nevelőik által felkínált foglalkozásokon vesznek részt.

 


Mese Kuckó program

2018. január 18.

A Mese Kuckó 2016 nyarán született meg. A program kidolgozását végző munkatársak dr. Szluha Gyuláné, Csukorné Rácz Aranka és Pallaginé Pópé Mónika. Fontos megemlítenünk Kádár Annamária és Boldizsár Ildikó pszichológusok e témában írt könyveit, amelyek szakmai segítséget nyújtottak a Mese Kuckó program megszületéséhez.

 


Ha nagycsoportos vagy, itt a helyed!

2018. január 14.

Gyere el hozzánk szüleiddel február 3-án, és ismerkedj meg a leendő első osztályos tanító nénikkel!

 


Múzeumpedagógiai foglalkozások

2018. január 14.

A 4.b. osztály tanulói a múzeumban voltak, ahol megismerkedtek a mézeskalácssütés eszközeivel, hagyományával és a foglalkozás alatt megsüthették saját mézeskalácsukat.


Iskolai mesekaland - nagycsoportosoknak

2018. január 07.

December 2-án délelőtt ellátogathattak hozzánk az iskolába készülő nagycsoportos gyerekek.


Betlehemes műsor

2018. január 07.

Óvodás gyerekek betlehemes műsorát tekinthették meg tanulóink a kis épületben a téli szünetet megelőzően.

 


Óvodai foglalkozások

2017. december 10.

A Szent László ÁMK óvodájában jártak a leendő első osztályos tanító nénik.

 


Madárkalács-készítés a 2. bosztályban

2017. december 10.

November 23-án Kékesi Gabriella, Brigikénk édesanyja tartott nálunk „szülői órát”.


Mikulás az iskolában

2017. december 06.

December 6-án délelőtt a Mikulás ellátogatott minden osztályba.

 


Bácsszentgyörgyi Játékgyárban járt a 3.b osztály

2017. december 06.

Szeretettel fogadtak minket és mutatták meg nekünk a játékgyárat.


Adventi gyertyagyújtás

2017. december 06.

Az adventi időszakban minden héten meggyújtunk egy gyertyát a Katona József utcai épületben felállított adventi koszorún.

 


Adventi dekorálás

2017. december 06.

Iskolánkban évek óta hagyomány, hogy advent időszakára ünneplőbe öltöztetjük az osztálytermeket, a folyosókat, az ebédlőket, ezzel is készülve az egyik legszebb ünnepre, a karácsonyra.

 


Leendő elsős tanító nénik bemutatkozása

2017. december 03.

Iskolánk a 2018/2019-es tanévben két első osztályt kíván indítani.

 

A leendő elsős tanító nénik: Borosné Pintér Brigitta és Galiczné Szabó Orsolya.

 

Így mutatkoznak be:


Német bábszínház

2017. december 03.

Iskolánk alsó tagozatának három osztálya vett részt november végén a szekszárdi Deutsche Bühne Színház „Mesék a bőröndből” programjának egyik előadásán.

 


Úszás

2017. december 03.

Második osztályos tanulóink október és november hónapban úszásoktatáson vettek részt.

 


Iskolai mesekaland

2017. november 26.

Kedves Nagycsoportosok!
Gyertek el hozzánk egy kalandozásra a Szent László ÁMK Általános Iskolájába december 2-án, szombaton délelőtt 9 órára.
Hozzátok magatokkal szüleiteket is!
Cím: Baja, Szent Imre tér 3.
altalanosiskola.sztlaszlo.hu


Német nemzetiségi szavalóverseny

2017. november 26.

Tanulóink idén is szépen szerepeltek a Nemzetiségi Központban megrendezésre került német nemzetiségi szavalóversenyen.

 


Manó Műhely gyerekszemmel

2017. november 26.

Szabó Vencel vagyok, 4.b osztályos tanuló. A napközis tanító nénink, Bogi néni és a többi délutános tanító néni Manó műhelyt szerveznek nekünk, gyerekeknek.


Könyvtárlátogatás

2017. november 26.

A 3.a osztályosokkal november 14-én ellátogattunk az Ady Endre Városi Gyermekkönyvtárba.


Márton nap

2017. november 11.

A Katolikus Kulturális Hét első rendezvényeként tartotta meg iskolánk november 10-én délután a Márton napi városi szintű lampionos körmenetet.

 


Mesemondó verseny

2017. november 11.

Egyre többen és többen leszünk….

A Szent László ÁMK Általános Iskola november első felében szervezte meg az iskolai szintű mesemondó versenyt mind az alsó, mind a felső tagozaton.

 


Barangolás a „Szemfüles ösvényen”

2017. november 11.

Iskolánk tanítói nagy gondot fordítanak arra, hogy a megszerezhető tudást a lehető legtöbb oldalról megközelítve kínálják fel a gyerekeknek. Ennek egyik módja az iskolán kívüli tevékenységek szervezése, melyekkel a tapasztalati úton történő tanulást támogatjuk.

 


Országos csapatbajnokság sakkban

2017. november 11.

Könyves Álmos, iskolánk 5/a osztályos tanulója a hétvégén Szombathelyen versenyzett a Gyermek Országos Csapatbajnokságon.17 csapat küzdött egymással, ahol a Baptista Sakkiskola csapata végig az élen vette az akadályokat. Álmos az éltáblán szerzett győzelmeivel oroszlánrészt vállalt és bebiztosította csapata számára az előkelő első helyet.

 


Z- generáció

2017. november 05.

A Z- generáció gyermekei, avagy a digitális bennszülöttek helye a világban


Nagy öröm a Szent Imre téren

2017. október 26.

Az ősz folyamán megújult az iskolaudvar a Szent Imre téren.

 


Első látogatás az iskolában

2017. október 22.

Intézményünk óvodájának nagycsoportos gyermekei október 19-én délután ellátogattak az iskolánkba.

 


Terményhálaadó ünnep

2017. október 22.

Október 17-én délelőtt az általános iskola tanulói közös terményhálaadó szentmisén vettek részt.

 


Sulisárkány

2017. október 08.

Szeptember 23-án a Magyar Kajak Kenu Szövetség rendezésében zajlott a Sulisárkány Országos Döntő, ahol 6-7. osztályos csapatunk(I. kcs) hetedik helyezést ért el.


Kirándulás Ozorán

2017. október 08.

A Szent László ÁMK 4.b. osztálya kirándulást tett Ozorán.


Manó műhely

2017. október 01.

Szeptember 29-én tartották délutános nevelőink az első idei Manó műhelyt a kisdiákok számára.

 


Zöldség és gyümölcs az iskolában

2017. október 01.

Az ősz folyamán már két alkalommal kóstolhattak a tanulók különböző gyümölcsöket és zöldségeket.

 


Látogatás az AXIÁL-nál

2017. szeptember 17.

A 3.a osztállyal szeptember 14-én, Zita néni és Marika néni kíséretével az AXIÁL Kft telephelyén jártuk.


Projektnapok

2017. szeptember 10.

Szeptember 4-én és 5-én projektnapokkal kezdtük a tanévet. Minden osztály egy-egy témát dolgozott fel játékos formában. Ez a 2 nap alkalmat adott tapasztalatok szerzésére, közösségépítésre. A 2.a osztály a vízzel foglalkozott ezen a 2 napon.


Első nap az iskolában

2017. szeptember 10.

A tanító nénik szépen feldíszített osztálytermekben várták első nap tanítványaikat.


Képgaléria
Az általános iskolák bemutatása
Táncvizsga 2014
Eredmények
  • Magyar nyelv és irodalom

    Mesemondó verseny

     

    Iskolai mesemondó verseny:

    1-2. osztályos kategória:

    1. hely: Bárdos Levente Mátyás 1.b

    2. hely: Huszár Hanna 2.b

    3. hely: Csúri Lara 1.c

    Különdíj: Varga-Kéki György 1.b

    Kovács Miksa 1.a

     

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Szabó Vencel 3.b

    2. hely: Tarnay Dorka 4.a

    3. hely: Szabó Dávid 3.a

    Különdíj: Deszecsár Dorotea 4.a

     

    5-6. osztályos kategória:

    1. hely: Máthé Kristóf 5.c

    2. hely: Sós Melitta 5.c

    3. hely: Virág Ramóna Liza 5.c

    Különdíj: Gőbl Regina 5.c

     

    7-8. osztályos kategória:

    1. hely: Fenyvesi Máté 8.a

    2. hely: Kockás Nikolett 7.a

    3. hely: Farkas Emília 7.a

     

    Városi mesemondó verseny:

    3-4. osztályos kategória:

    Különdíj: Szabó Vencel 3.b

     

    5-6. osztályos kategória:

    Különdíj: Máthé Kristóf 5.c

     

    7-8. osztályos kategória:

    Különdíj: Fenyvesi Máté 8.a

     

    Cserkészek az Ifjúságért Alapítvány vers és mesemondó versenye:

    1-2. osztályos kategória:

    1. hely: Bárdos Levente Mátyás 1.b

    3. hely: Varga-Kéki György 1.b

     

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Szabó Vencel 3.b

     

     

    Versmondó verseny:

    Iskolai versmondó verseny:

    1-2. osztályos kategória:

    1. hely: Csúri Lara 1.c

    2. hely: Pozsonyi Borka Kata 2.b

    3. hely: Bárdos Levente Mátyás 1.b

    Különdíj: Simonics Sára 2.a

     

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Szabó Vencel 3.b

    2. hely: Laczi Emese 3.b

    3. hely: Kincs János 4.a

    Különdíj: Nánai Réka 3.b

    Ikotity Réka 3.a

     

     

    Felső tagozat:

    1. hely: Lucic Adrián 6.c

    2. hely: Hodován Jolán 6.a

    3. hely: Gombos Csaba 5.c

    Különdíj: Fenyvesi Máté 8.a

     

    Cserkészek az Ifjúságért Alapítvány vers és mesemondó versenye:

     

    3-4. osztályos kategória:

    3. hely: Tarnay Lili 4.a

    Különdíj: Virág Anna 4.a

    Szabó Vencel 3.b

     

    Megyei Nyelvész verseny:

    8. hely: Koprivanacz Luca 1.b

    ,
  • Német nyelv és irodalom

    Járási német szavalóverseny:

    1-2. osztályos kategória:

    1. hely: Pozsonyi Borka Kata 2.b

    2. hely: Varga-Kéki György 1.b

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Virág Anna 4.a

    Különdíj: Pohankovics Keve Levente 4.a

     

    Iskolai német szavalóverseny:

    1. osztályos kategória:

    1. hely: Letenovics Hanna 1.a

    2. hely: Sziebert Áron 1.a

    3. hely: Szalai Milla 1.a

    Sziebert Katalin 1.a

     

    2. osztályos kategória:

    1. hely: Pozsonyi Borka Kata 2.b

    2. hely: Kiss Máté 2.b

    3. hely: Barna Botond 2.b

    Szedres Eszter 2.a

     

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Virág Anna 4.a

    2. hely: Szabó Dávid 3.a

    3. hely: Kalmár Zsófia 3.a

    Különdíj: Kincs János 4.a

    Gálovits Gréta 3.b

     

    Megyei német szavalóverseny:

    1-2. osztályos kategória:

    1. hely: Pozsonyi Borka Kata 2.b

     

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Virág Anna 4.a

     

    Császártöltési Német-Német Nemzetiségi Szavalóverseny

    1-2. osztályos kategória:

    1. hely: Pozsonyi Borka Kata 2.b

     

    3-4. osztályos kategória:

    1. hely: Virág Anna 4.a

     

    Országos német szavalóverseny:

    1-2. osztályos kategória:

    17. hely: Pozsonyi Borka Kata 2.b

     

    3-4. osztályos kategória:

     

    18. hely: Virág Anna 4.a

     

    ,
  • Matematika

    Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei:

    27. hely: Szabó Vencel 3.b

     

    ,
  • Sakk

    Országos Diákolimpia :

    1. hely: Könyves Álmos 4.a

     

    ,
  • Rajzpályázatok

    Víz Világnapja

    2. hely: Kiss Virág 2.a

     

    Jézus élete

    2. hely: Putnik Zsófia 1.b

     

    Örökségszálló:

    1. hely: Nagy Norina Angyalka 1.a

     

    ,
  • Sport

    Agatics József Teremlabdarúgó Torna:

    1. hely: IV. korcsoportos csapat

    2. hely: III. korcsoportos csapat

     

    Fenyőfa kupa:

    3. hely: IV. korcsoportos csapat

    3. hely: III. korcsoportos csapat

    1. hely: II. korcsoportos csapat

    3. hely: I. korcsoportos csapat

     

    Footsal Diákolimpia körzeti döntő:

    1. hely: IV. korcsoportos csapat

     

    Kispályás labdarúgás diákolimpia:

    1. hely: IV. korcsoportos csapat

     

    Szesztrienka József Labdarúgó Torna:

    2. hely: I. korcsoportos csapat

    2. hely: II. korcsoportos csapat

    1. hely: IV. korcsoportos csapat

     

    Diákolimpia városi döntő:

    2. hely: I. korcsoportos csapat

     

    Diákolimpia körzeti döntő:

    2. hely: I. korcsoportos csapat

     

     

    Úszás Diákolimpia

    Megyei döntő:

     

    Mellúszás:

    2. hely: Berberovics Kíra

    2. hely: Barta Balázs

    6. hely: Blum Emma

    8. hely: Szabados Martin

    9. hely: Hornyák Regő

     

    Hátúszás:

    1. hely: Albert Erika

    4. hely: Hodován Klára

     

    Gyorsúszás:

    1. hely: Kalmár Nóra

    3. hely: Albert Erika

    4. hely: Hodován Klára

    4. hely: Barta Balázs

    6. hely: Berberovics Kíra

     

    Városi döntő:

     

    Mellúszás:

    1. hely: Berberovics Kíra (50m)

    2. hely: Blum Emma (50m)

    2. hely: Szabados Martin (100m)

     

    Hátúszás:

    2. hely: Hornyák Regő (50m)

     

    Gyorsúszás:

    1. hely: Kalmár Nóra (100m)

    2. hely: Berberovics Kíra (100m)

     

    Megyei kispályás Floorball Diákolimpia

    1. hely: III. korcsoportos csapat

     

    ,
  • 2013/2014 Eredmények

    ,
  • 2012/2013 Eredmények

    ,
  • 2011/2012 Eredmények

    ,
  • 2010/2011 Eredmények

    ,
  • 2009/2010 Eredmények

    ,
  • 2008/2009 Eredmények

    ,