Országos levelezős verseny

Országos levelező verseny

Iskolánk tanulói a 2015-2016-os tanévben is számos levelezős tanulmányi versenyen vettek részt.

Közülük az egyik a Graph-Art Kft. gyermekmagazin és könyvkiadó által meghirdetett Teki-Totó országos matematika tanulmányi verseny.

A verseny célja, hogy a kisdiákok mind szélesebb körben mérjék össze tudásukat, mélyítsék el az iskolában megszerzett matematikai ismereteiket. A szervezők arany, ezüst és bronz fokozatú oklevelekkel ismerik el a legkiválóbbak teljesítményét.

Diákjaink az idei évben is szépen teljesítettek, közülük Tallér Árpád (3. b osztályos tanuló) arany fokozatú oklevélben és könyvjutalomban részesült.

Hasonlóan szép eredményeket értek el a tanulóink a Bendegúz országos levelezős versenyeken is. Szép eredményükért többen kaptak könyvjutalmat.