Mikulás az iskolában

Mikulás 2014

December 5-én, pénteken iskolánkba is megérkezett a Mikulás, s két kedves kísérője! Ezen a napon csupa mosoly és jókedv volt iskolánkban.

A napközis tanító nénik már hetekkel korábban készülődni kezdtek.

Ezen a napon ugyanis minden osztály egy kedves kis műsorral köszönte meg a Mikulásnak a látogatást, s az ajándékokat.

Az első osztályosok verses, énekes műsorral készültek. Nagyon ügyesek voltak a legkisebbek és tanító néniik, Aranka néni és Bogi néni.

A másodikosok hegedűszóval és versekkel várták a piros ruhás, kedves vendéget. Köszönjük Marika néninek.

A harmadik osztály vidám bábelőadással szórakoztatta a Mikulást. Még Márta néni is elbújt a paraván mögé, s madárkát játszott a gyerekekkel.

A Katona József utcai épületbe is ellátogatott a Mikulás, ahol a legkisebbeket ajándékozta meg először. A harmadikosok után a két negyedik osztály következett, s még ők is szép műsorral örvendeztették meg a látogatójukat. Betanítójuk: Rita néni, Erzsi néni és Éva néni voltak. A kicsik után a felső tagozatosok sem maradhattak ki a Mikulás várás öröméből.

Jól sikerült ez a nap is! Már előre várjuk a jövő évi folytatást!

Mikulás 2014 bábozás