szt.lászló szt. lászló - baja

Hírek

Ragyogó Mosoly, Ragyogó Jövő Program

ragyogo_mosoly_ragyogo_jovo_20220320_001

A Colgate-Palmolive Magyarország Kft. által hirdetett „Öt játékos feladat iskoláknak (2022.)” elnevezésű nyereményjátékot ebben az évben intézményünk nyerte holtversenyben egy másik magyarországi intézménnyel! Nyereményünk egy egészségnap, ahol egy mozgó fogászati szűrőbusszal látogatnak el iskolánkba a program szervezői.

 

Gratulálunk a gyerekeknek, akik töretlen lelkesedéssel vettek részt a programban! Köszönjük a szülőknek a támogatásukat, Simon Viktor tanár úrnak a videók elkészítésében nyújtott segítségét és nem utolsó sorban Simonné Bús Judit iskolavédőnőnknek a program teljes lebonyolítását és megálmodását!

 

A szakmai zsűri által 2022-ben kiválasztott videó:
 

Link küldés
.
Cikk nyomtatás