Foci - A CSAPAT!

Nagy örömmel tudatjuk a kedves olvasóval, hogy szülők és tanárok összefogásával megalakult a Szent László Tanárok Szülők Csapata, röviden Szent László T.Sz.Cs. Eddigi egyetlen szponzorunk iskolánk alapítványa, a Szent László Pártfogoltjai Alapítvány, mely mezeket biztosít számunkra.

A csapatot beneveztük a városi labdarúgó bajnokság III. osztályába. Az elvárások (melyeket mi fogalmaztunk meg) az 1-3. helyezés, de a csapat paraméterei (életkor, átlagsúly…) valószínűleg ezt nem teszik lehetővé. Egyet viszont ígérhetünk, mindig a tudásunk legjavát nyújtjuk a mérkőzéseken.

A játékosok: Albert Balázs, Bundity Zoltán, Bustya István, Keresztes József, Kiss Róbert, Kovács Norbert, Nagy István, Németh Attila, Németh László, Péter Zoltán, Schaffer Attila, Szabó Gábor, Sziebert Zoltán, Tumó Imre.

Kemény, sérülésekkel tarkított alapozás után lejátszottuk első bajnoki meccsünket, az Idesol nevű csapat ellen.

Rendkívül fegyelmezett játékunknak köszönhetően nyertünk 4:1-re.

Góllövők: Albert, Bundity (2), Péter

A csapat következő mérkőzéseinek időpontját az alábbiakban közöljük, és egyben invitáljuk a kedves szülőket, diákokat, olvasókat, hogy minél nagyobb számban látogassanak ki a Vasvári utcában épült új csarnokba, lelkesítsék iskolánk csapatát.

A következő meccseken készítünk fotókat is, ezeket majd megtalálják a fotógalériában. Az eredményekről folyamatosan tájékoztatjuk kedves olvasóinkat.

Sorsolás:

• 2009.11.14, 845: Szent László-”Op” Team