szt.lászló szt. lászló - baja

Hírek

Nyílt napok

Nyílt napok 2016

Szeretettel várjuk a nagycsoportos, iskolába készülő gyerekeket és szüleiket nyílt napjainkra.

 

Nyílt napok: február 20. 21.

Helye: Szent Imre tér 3.

Szülői értekezlet: február 22. du. 17 óra



Órarendek, szakköri beosztások:

nyilt_nap2016


1.a osztály

 

Osztályfőnök: Gőbl Zoltánné

 

Óra

Ideje

Hétfő

Kedd

1.

7.55-8.40

Magyar nyelv és irodalom

 

Tanít: Gőbl Zoltánné

 

Matematika

 

Tanít: Gőbl Zoltánné

2.

8.55-9.40

Magyar nyelv és irodalom

 

Tanít: Gőbl Zoltánné

 

Magyar nyelv és irodalom

 

Tanít: Gőbl Zoltánné

3.

9.55-10.40

Manó király birodalma-testnevelés

(játékos, mozgásos meseóra)

Tanít: Gőbl Zoltánné és

Csukorné Rácz Aranka

Magyar nyelv és irodalom

 

Tanít: Gőbl Zoltánné

 

4.

10.50-11.35

Német nyelv és irodalom

 

Tanít: Vándorné Ginder Angéla

 

Német hon- és népismeret

 

Tanít: Osztheimer Krisztina

5.

11.45-12.30

Matematika

 

Tanít: Gőbl Zoltánné

Vizuális kultúra (rajz)

 

Tanít: Gőbl Zoltánné

 

 

1.b osztály

 

Osztályfőnök: dr. Szluha Gyuláné

 

Óra

Ideje

Hétfő

Kedd

1.

7.55-8.40

Magyar nyelv és irodalom

 

Tanít: dr. Szluha Gyuláné

Matematika

 

Tanít: dr. Szluha Gyuláné

 

2.

8.55-9.40

Német nyelv és irodalom

 

Tanít: Osztheimer Krisztina

 

Környezetismeret

 

Tanít: dr. Szluha Gyuláné

3.

9.55-10.40

Magyar nyelv és irodalom

 

Tanít: dr. Szluha Gyuláné

 

Német hon- és népismeret

 

Tanít: Osztheimer Krisztina

 

4.

10.50-11.35

Matematika

 

Tanít: dr. Szluha Gyuláné

Vizuális kultúra (rajz)

 

Tanít: dr. Szluha Gyuláné

 

5.

11.45-12.30

Manó király birodalma-testnevelés

(játékos, mozgásos meseóra)

Tanít: dr. Szluha Gyuláné és

Molnár Sarolta

Hittan

 

Tanít: Juhász Péter (katolikus)

R. Füzesi Nóra (református)

 

 

1.c osztály

 

Osztályfőnök: Pozsonyiné Hodován Éva

 

Óra

Ideje

Hétfő

Kedd

1.

7.55-8.40

Magyar nyelv és irodalom

 

Tanít: Pozsonyiné Hodován Éva

Magyar nyelv és irodalom

 

Tanít: Pozsonyiné Hodován Éva

 

2.

8.55-9.40

Magyar nyelv és irodalom

 

Tanít: Pozsonyiné Hodován Éva

 

Magyar nyelv és irodalom

 

Tanít: Pozsonyiné Hodován Éva

3.

9.55-10.40

Ének-zene

 

Tanít: Pozsonyiné Hodován Éva

 

Matematika

 

Tanít: Pozsonyiné Hodován Éva

 

4.

10.50-11.35

Német nyelv és irodalom

 

Tanít: Osztheimer Krisztina

Katolikus hittan:

 

Tanít: Kistamás Imre

 

5.

11.45-12.30

Német hon- és népismeret

 

Tanít: Osztheimer Krisztina

Környezetismeret

 

Tanít: Pozsonyiné Hodován Éva

 

 

4.a osztály

 

Osztályfőnök: Szabó Krisztina

 

Óra

Ideje

Hétfő

Kedd

1.

7.55-8.40

Matematika

 

Tanít: Szabó Krisztina

 

Magyar nyelv

 

Tanít: Szabó Krisztina

 

2.

8.55-9.40

Környezetismeret

 

Tanít: Szabó Krisztina

 

Magyar irodalom

 

Tanít: Szabó Krisztina

3.

9.55-10.40

Hittan

 

Tanít: Simon Viktor (katolikus)

R. Füzesi Nóra (református)

 

Matematika

 

Tanít: Szabó Krisztina

 

4.

10.50-11.35

Magyar nyelv

 

Tanít: Szabó Krisztina

 

Német nyelv és irodalom

 

Tanít: Vándorné Ginder Angéla

 

5.

11.45-12.30

Magyar irodalom-fogalmazás

 

Tanít: Szabó Krisztina

 

Német hon- és népismeret

 

Tanít: Osztheimer Krisztina

4.b osztály

 

Osztályfőnök: Szabó Brigitta

 

Óra

Ideje

Hétfő

Kedd

1.

7.55-8.40

Német nyelv és irodalom

 

Tanít: Bertáné Czúri Edit

 

Matematika

 

Tanít: Szabó Brigitta

 

2.

8.55-9.40

Matematika

 

Tanít: Szabó Brigitta

 

Német hon- és népismeret

 

Tanít: Osztheimer Krisztina

3.

9.55-10.40

Hittan

 

Tanít: Kistamás Imre (katolikus)

R. Füzesi Nóra (református)

 

Környezetismeret

 

Tanít: Szabó Brigitta

 

4.

10.50-11.35

Magyar nyelv

 

Tanít: Szabó Brigitta

 

Német nyelv és irodalom

 

Tanít: Bertáné Czúri Edit

 

5.

11.45-12.30

Magyar irodalom

 

Tanít: Szabó Brigitta

Magyar irodalom-fogalmazás

 

Tanít: Szabó Brigitta

 



A következő szakkörökbe, foglalkozásokba is betekintést nyerhetnek az érdeklődők:

 

Hétfő:

 

Mini-tenisz: 14.30-15.30-ig a Türr István Sportcsarnokban (Pázmány Péter utca). Tanít: Pestuka Szilvia

 

Kedd:

 

Népi gyermekjáték: 15.00-16.30-ig a Szent Imre téri épület tornaszobájában. Tanít dr. Szluha Gyuláné

 

Szerda:

 

Labdarúgás: 14.00-15.30-ig a Vasvári Pál utcai fedett műfüves pályán. Tanít: Jánosi László

/A sportolni vágyó óvodások hozhatnak magukkal melegítőt, sportcipőt./

 

Sakk: 14.00-15.00-ig a Szent Imre téri épület ebédlőjében. Tanít: Juhász Péter

 

Péntek

 

Manó műhely: du. 14.00-15.00 –ig a Szent Imre téri épületben.

A foglalkozásokat vezetik: dr. Pittenauerné Tóth Kata, Molnár Sarolta, Csukorné Rácz Aranka, Róka Edit és Simonicsné Mátéka Mária.

A gyerekek választhatnak a különböző foglalkozások közül.

 

Link küldés
.
Cikk nyomtatás