szt.lászló szt. lászló - baja

Hírek

Tájékoztató E-menza 2018/2019. tanév

emenza

Általános iskolai tanulók étkezéssel kapcsolatos személyes ügyintézése 2018.augusztus 27-én a tankönyvosztással egy időben, illetve augusztus 30-31-én, valamint szeptember 3-7 -ig 7:30-15:30-ig. A kormányrendelet 8.sz. melléklet szerinti nyilatkozat (online letölthető) kitöltése és a kedvezményre jogosító igazolások, új tanulók menzakártya igénylése, étkezés megrendelése, befizetése után történhet az étkezés igénybevétele. Az ügyek intézése online vagy személyesen történhet.

 

Csak a teljes körűen kitöltött és aláírt nyilatkozat, valamint a kedvezményre jogosító igazolás megléte esetén tudjuk az étkezési kedvezményt beállítani.

A későbbiekben minden intézmény egységnél havonta egy, illetve két nap lesz a befizetés a meghirdetett napokon.

 

Automatikus rendelés minden hónap 24-én történik, aki beállítja a saját felületén.


E-Menza Használati útmutató >>


8. melléklet a 328/2011. (XII. 29.) Korm. rendelethez NYILATKOZAT a Gyvt. 21/B. § (1) bekezdés b)-d) pontja és a Gyvt. 21/B. § (2) bekezdése szerinti ingyenes vagy kedvezményes intézményi gyermekétkeztetés igénybevételéhez >>


 

Link küldés
.
Cikk nyomtatás