szt.lászló szt. lászló - baja

Hírek

Első féléves futball eredmények

Labdarúgás diákolimpia

Ebben a félévben a Baján megrendezésre kerülő összes tornán képviseltük iskolánkat szép eredménnyel, terveink szerint a 2. féléves tornákon és diákolimpiai rendezvényeken is indulni fogunk.

2016. október 24-én az Agatics József Teremlabdarúgó Tornán I. helyezést értünk el a IV. korcsoporttal. A csapat tagjai: Oláh Péter, Szabó Balázs, Nagy Alex, Barth Milán, Barth Zalán, Szabó Szabolcs, „Mahmud”, Inotai Csongor, Jánosi Péter.


A tornán a legjobb mezőnyjátékos címet Jánosi Péter kapta.


Október 25-én szintén az Agatics József Teremlabdarúgó Tornán II. helyezést értünk el a III. korcsoporttal. A csapat tagjai: Takács Kristóf, Pohankovics Keve, Rockenstein Erik, Inotai Csanád, Almási Balázs, Fekete Ádám, Tüske Dominik.


2016. decemberében a Sugovica ÁMK szervezésében a Fenyőfa Kupán szerepeltünk. December 5-én a IV. korcsoporttal III. helyezést értünk el. A csapat tagjai: Oláh Péter, Szabó Balázs, Nagy Alex, Barth Milán, Barth Zalán, Lóki Tamás, Vőneki Patrik, Ozvald Martin, Kovács Martin, Jánosi Péter. A tornán Lóki Tamás gólkirályi címet szerzett.


December 6-án a III. korcsoport III. helyezést ért el. A csapat tagjai: „Miguel”, Rockenstein Erik, Almási Balázs, Inotai Csanád, Fekete Ádám, Pozsonyi Márton, Tüske Dominik, Hamháber Patrik, Máté Kristóf, Illés Tibor. A tornán Inotai Csanád a legjobb játékos címet szerezte meg.


December 7-én az I. korcsoporttal III. helyezést értünk el. A csapat tagjai: Barna Botond, Szemesi Csongor, Grisnik Zsombor, Hajdók Kristóf, Szegedi Dávid, Tóth Armand, Kovács Viktor, Kiss Csaba, Varga-Kéki György, Major Máté.


December 7-én a II. korcsoporttal I. helyezést értünk el. A csapat tagjai: Szöböllődi Gergő, Kincs János, Takács Kristóf, Pohankovics Keve, Müller Dániel, Hajdók Huba, Munding Milán, Farkas Áron, Meizl Roland, Könyves Álmos. A tornán Takács Kristóf a legjobb játékos címet szerezte meg.


December 9-én a Footsal IV. korcsoportos Diákolimpia körzeti döntőjében I. helyezést értünk el. A csapat tagjai: Oláh Péter, Szabó Balázs, Nagy Alex, Barth Milán, Barth Zalán, Lóki Tamás, Vőneki Patrik, Ozvald Martin, Kovács Martin, Jánosi Péter.

Ezzel az eredménnyel január 12-én a Kiskunfélegyházán megrendezésre kerülő megyei döntőn képviseli a csapat a Szent László ÁMK-t.


Ebben a félévben a Baján megrendezésre kerülő összes tornán képviseltük iskolánkat szép eredménnyel, terveink szerint a 2. féléves tornákon és diákolimpiai rendezvényeken is indulni fogunk.

 

Labdarúgás diákolimpiaFenyőfa Kupa

Link küldés
.
Cikk nyomtatás